f-odin-a-20160211
13.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní sestry z Finska: „Objetím uprchlíků zmírníme napětí v zemi.“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 13|02|2016

Multikulturní ženy z hnutí Kyllikki ve městě Kemi hodlají objímáním uprchlíků v ulicích bojovat proti napětí, které v zemi vyvolává působení finské antiislámské domobrany „Ódinovi vojáci“. Nutno říci, že ve Finsku to v posledních dnech žije. Po instruktážním videu pro ženy, které jsou napadeny útočícím mužem, se objevuje další projev finské sluníčkářské multikulturní naivity.

První evropské video, vydané právě finskou vládou, má ženám ukázat, jak se účinně ubrání pomocí rázného postoje s nataženou paží a krutým pohledem v očích, eventuelně mlácením kabelkou do obličeje útočníka, možnému znásilnění. Video bylo prý natočeno i z popudu policie v Oulu, která si s kriminalitou běženců neví rady.

Každý soudný člověk se musí dětsky naivnímu instruktážnímu videu upřímně a nahlas zasmát a vznést dotaz, proč finským ženám není např. dovoleno použít pepřový sprej. Střetnutí evropské ženy a násilníka  nezabrání máchání rukou a točení kabelkou, což musí policejní složky vědět nejlépe. Tudíž to celé dělá dojem, že naoko se něco ve věci prevence proti sexuálnímu obtěžování udělalo, ve skutečnosti však napadené a znásilněné ženy stejně skončí na policejní stanici. Za předpokladu, že útok ohlásí.

Zkrátka a dobře, zametání kriminálních činů, které páchají žadatelé o azyl, nebo nově příchozí uprchlíci, pod západoevropský koberec, tak nějak přestává fungovat. Oběti už dál nechtějí a nebudou mlčet.

Pokud zůstaneme jen ve Finsku, tak si připomeňme fakt, že v roce 2015 Finsko přijalo 32 tisíc žadatelů o azyl, přičemž v roce 2014 jich bylo kolem 3 600. V té době žilo v této zemi jen 6 procent přistěhovalců, což není mnoho. Zřejmě tato nepříliš hostinná země nebyla nikdy oblíbenou cílovou destinací příchozích. Azylová politika země nyní rozhodla o vyhoštění 20 tisíc migrantů, loňských a dalších, kteří nedostanou v zemi azyl.

Finové mají na uprchlíky jasný názor, i proto akceptují působení městské domobrany „Ódinovi vojáci“, podle jejího vyjádření jde o „vlasteneckou organizaci, která bojuje za bělošské Finsko“, neboť jak vojáci říkají na svém FB:  „Podle našeho názoru islámští vetřelci přispívají ke snížení bezpečnosti a k rostoucí kriminalitě.“  

Skupina je v hledáčku finské policie, nicméně ve městech působí a dohlíží nekompromisně v mezích zákona na pořádek a klid. Ódinovi vojáci tvrdí, že mají 600 příslušníků. Většinou jde o muže ve věku 20 až 40 let. Média je spojují s neonacistickým hnutím, kdyby tomu bylo jinak, bylo by to špatně.

A protože žijeme v Evropě, kde je možné úplně všechno a kde má jistá část Evropanů a Evropanek multikulturní sebedestruktivní chování vůči příchozímu islámu a pocit, že světu dokáže, že se ta dvě náboženství mohou sbratřit a milovat, už mají ve Finsku protipól domobraně.

V tomto případě jde o skupinu finských žen z města Kemi, které si říkají sestry z Kyllikki, jedná se prý o zaměstnané ženy i důchodkyně, které vyrazí v jednotném oblečení do ulic a budou objímat nově příchozí cizince. Úsměv a objetí seniorkou jako prevence proti možnému napadení nebo znásilnění muslimským běžencem? Opravdu může severské slunce pálit natolik, že tohle Finky z Kyllikki hodlají uvést v praxi?

Katja Hietalaová pro AFP řekla:  „Jsme tu proto, abychom ukázaly, že Kemi je bezpečné a pokojné a lidé tady by k sobě měli být milejší.“

Objímáním muslimů, běženců, na finských ulicích v roce 2016 to začne, a jakmile se situace ve Finsku uklidní a země bude obohacena novými muslimy, může se přidat k ostatním, včetně Velké Británie, která má s evropskou dhimmikracií  (vědomé ustupování islámu), bohaté zkušenosti.

Jen pár odstrašujících příkladů, které zmiňuje novinář Benjamin Kuras ve své knize „Jak zabít civilizaci“ (2011). Příkladů toho, jak Evropan ustoupil, ustupuje islámu a ohýbá před ním svá záda:

Jedná se např. o přejmenovávání Vánoc na zimní svátky nebo festivaly, odstraňování vánočních symbolů, dále pak symbolu Červeného kříže, který uráží muslimy. Zavádění muslimských modliteben a přestávek pro modlící se muslimy v některých podnicích, stejně jako instrukce firem pro nemuslimy, kteří během postního svátku Ramadánu, nesmějí jíst před muslimy. Londýn je nucen tolerovat muslimské řidiče autobusů, kteří během jízdy zastaví a k úděsu cestujících se začnou během jízdy čtvrthodiny modlit.

Kuras dál uvádí, že podle Wikileaks třetina britských muslimských studentů věří, že zabíjení ve jménu islámu je oprávněné, čtyřicet procent si přeje žít pod právem šaría a padesát čtyři procent chce mít v parlamentě islámskou stranu. Dále autor hovoří o neschopnosti, neochotě a strachu britské policie stíhat muslimské gangy v severní Anglii. Ty unášejí, násilně drží pod vlivem drog nezletilé dívky, jichž je pak kolem dvou tisíc denně znásilňovaných klienty.

Benjamin Kuras se studiu islámu věnuje dlouhou dobu a situaci v Británii sleduje s napětím, stejně jako se nebojí veřejně na bezzubost britského systému proti pokračující islamizaci poukazovat.

Nizozemský politik Geert Wilders (Strana pro svobodu, PVV) je známý svými názory na omezení imigrace a jako tvrdý kritik islámu je policií hlídaný 24 hodin denně. Svými názory se netají, po kolínských útocích na ženy ve své videozprávě označil agresory za islámské bomby s testosteronem. Doslova prohlásil, že muslimští přistěhovalci přinesli do Evropy sexuální terorismus, přičemž vyzval znovu k uzavření vnějších hranic EU.

I přesto budou finské sestry z Kyllikki příchozí muslimy objímat, aby jim dokázaly, jak je mají rády a jak je chtějí ve své zemi mít. Přetvářka a hra na něco, co nemůže fungovat. Křesťansko-židovská Evropa nesmí být obětována „umírněnému“ islámu!

Už před více než pěti lety holandský vizionář Wilders prohlásil:

„Islám není náboženství, nýbrž totalitní ideologie náboženstvím se maskujícím. Nemůžeme s mulláhy a imámy uzavřít žádnou dohodu. Budoucí generace by nám to neodpustily….Islám je trojský kůň v Evropě. Jestliže islamizaci nezastavíme teď, Eurabia a Netherabia tu budou za chvíli. Před sto lety žilo v Holandsku padesát muslimů, dnes jich je milion. Ženeme se ke konci evropské a holandské civilizace.“

Islamizace Evropy zastavena nebyla, a i dnes s posvěcením Evropské unie dál velkoryse pokračuje.

To, v jaké Evropě budou příští generace Evropanů žít, a jestli následky imigrační vlny, tj. znatelnou expanzi islámu, někomu naši potomci odpustí, nebo neodpustí, zajímá kompetentní a zodpovědné evropské politiky až na posledním místě. Svou pasivitou a svým postojem vůči závážným problémům, souvisejícím s imigrační krizí, to dávají občanům evropských zemí jasně najevo.

ZDROJ: Eva Valerie Maxová

eva-valerie-maxova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.