130217malmo
15.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní Malmö: Elektrikářská společnost končí s poskytováním služeb kvůli dramaticky rostoucímu násilí

Sdílejte článek:

REC

Elektrikářská společnost Högs EL ze švédského města Malmö na sociálních sítích uvedla, že již dál nemůže nabízet své služby z důvodu bezpečnostního rizika a zvyšujícího se napětí ve městě. Na facebookovém profilu firma uvedla, že ve městě již nemůže působit kvůli dramaticky rostoucímu násílí a střelbě.

„Je třeba myslet na bezpečnost našich zaměstnanců“, píše se v uvedené zprávě. Malmö je třetí nějvětší město ve Švédsku, jeho populace je ze 43 procent složená z přístěhovalců, převážně z Iráku. Čtvrť města Rosengard je z 90% muslimská.

130217malmo1aBývalý policejní šéf Torsten Elofsson, jenž po 42 letech u policie odešel do důchodu, v rozhovoru pro Breitbart uvádí, jak masová migrace zcela změnila ráz města a z některých čtvrtí se staly v podstatě malé válečné zóny.

Elofsoon dále uvádí: „V Malmö jsou výbuchy na denním pořádku. Zatím naštěstí nebyl nikdo zraněn. Některé výbuchy jsou využívány pro zastrašování lidí. Ve čtvrti Rosengard jsme zažili i případ, kdy obyvatelé bytu dostali soudní příkaz k vystěhování. Následně před kancelářemi realitní kanceláře, která tento byt nabízela k pronájmu vybuchl ruční granát.“

V této situaci je o to smutnější, že policie se bojí hlídkovat v některých no-go zónách, z důvodů napadání jejich policejních vozů a útoků na policisty. Nepokoje na ulicích, hrubé násilí, zastrašování či sexuální útoky se v Malmö bohužel staly rutinou.

A příliv nových migrantů v důsledku uprchlické krize situaci jen a jen zhorší. Situace ve Švédsku je prý tak zoufalá, že i někteří mladí somálští přistěhovalci uvažují o návratu domů. Některé čtvrti jsou prý nebezpečnější než města v jejich domovině.

Společenská nálada se ve Švédsku minulý týden ještě o něco zhoršila, když se policista Peter Springare vyjádřil, že většina závažných trestných činů v jeho městě páchají muslimové. Toto potvrdil i policista Tomáš Åsenlöv, který potvrdil, že policisté dostali nařízeno implementovat kód 291, který znamená marginalizovat a zatajovat trestnou činnost, které se dopouštění přistěhovalci z muslimských zemí.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.