migrital
25.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní Itálie: Město kokainu a šlapek

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Castel Volturno v jižní Itálii. Evropskounijní lůza by měla na povinnou exkurzi. Lázeňské město severně od Neapole kompletně ovládly nigerijské gangy, píše francouzský Nouvell Observateur.  Jména ulic už neexistují, tabulky s nápisy ukradeny komplet v celém městě. Odpad už není důvod svážet, nigerijská estetika popelnic definitivně zvítězila. Pošta zavřená, pošťáci utekli i s brašnami. Škola, kostel, i policejní stanice – obránci též zdrhli. Ze 30000 obyvatel polovina jsou imigranti, kteří okupují, co se okupovat dá. Stará Ramóna, od narození levicová, je má i pod postelí, ale novináři řekla, že ji to nevadí, je slepá a už ani smrad necítí.

 

Francouzské noviny píší, že nigerijská mafie se tam cítí lépe než v Nigérii. Nelze se co divit, ale ještě jim nikdo neporadil, že to budou mít lepší přímo v Bruselu, v komfortu. Na každém rohu stojí ve Volturnu nigerijská hlídka a kontroluje svěřené teritorium. Vyzbrojeni pouze holemi, není potřeba nic dalšího. Na evropskounijní stádo stačí hole.

Francouzský novinář píše, že v každém případě musíte mít ozbrojený doprovod, dva fízlové po straně s odjištěnými pistolemi. Samotné ženy v ulicích – pouze nigérijské prostitutky, přiváží se stále nové maso a na věk směrem dolů se nehledí. Evropskounijní merkel-juncker-eko-socan ušlechtilí si přijdou na své.

Hlavní pracovní třídou je půvabná via Dominitiana podél moře. Tarify velmi sympatické, dostupné pro všechny (10-15 eur), což na druhé straně svědčí o tom, že i v Nigérii dokáží být sociálně pokrokovými. Až se zmocní Bruselu, useknou ruce tam vládnoucí finanční mafii, která nasadila tarify až dvacetkrát vyšší než ve Volturnu.

Francouzký novinář píše, že ho zaujala speciální nabídka 5 eur, probudila se v něm původní profese interogativní novinařina a zjistil, že čím méně let, tím méně platíte a prý nejde o margarinový produkt německého typu. Asi před vynesením negativních soudů by bylo nutné nejdřív hloubkové interogativní šetření.

Město, předobraz budoucí Evropské unie zaujalo do té míry, že se o něm referuje i v amerických novinách, starosta Castel Volturna Dimitri Russo tam říká, že stát z města vycouval, pokud tam vůbec někdy byl přítomen. Zajímavý jev: už si stěžují i afričtí imigranti ve městě, nově příchozí totiž netrpí změkčilostí, kterou oni nasákli a v byznyse vítězí.

A další zjištění – italská levicová vláda, plně v intencích evropskounijní politiky, poslala městu 21 milionů eur na integraci nově příchozích. Starosta města Russo soudí, že peníze si mohou nechat, nejsou městu k ničemu. Za peníze, ať jsou sebevětší, neproměníte Nigérii v Itálii. Toto zjištění není vůbec negativní, zvítězí ti, kteří chtějí zvítězit a po právu. Zvítězí zdravý instinkt nad evropskounijní degenerací.

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů
  1. Helena Novotná
    • Helena Novotná
    • Helena Novotná
  2. Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.