swepolis
22.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturalismus ve Švédsku: Poslední policejní stanice v oblasti, v níž povětšinou žijí migranti, bude zavřená

Sdílejte článek:

BRANISLAV ZAUJEC

Poslední zbývající policejní stanice v problémové oblasti Järvafältet, kterou obývají většinou migranti, bude zavřená kvůli nedostatku personálu. Informoval Breitbart.

Policejní stanice v Stockholmské části Kista je poslední policejní stanicí v oblasti Järvafältet, na níž leží předměstí Rinkeby, Tensta a Husby – oblasti, kde dominují migranti a které Švédský národní policejní úřad (NOA) klasifikoval jako „ohrožené“.

Podle policejních zdrojů se zavření poslední stanice již začalo a nejsou žádné plány na jeho obnovení. Úředníci, kteří pracují v této stanici budou přesunuti do centrály.

Magnus Ranstorp, výzkumník zabývající se terorismem, nazval tento počin katastrofou: „Katastrofa! Místo toho by je tam měli otevřít čtyři! „Napsal na sociální síti Twitter.

K celé záležitosti se také vyjádřili i někteří policisté, kteří chtěli zůstat v anonymitě a kteří řekli, že zavření stanice přinese negativní účinek na obyvatele.

„Násilí na nás policisty, na lékaře a hasiče, je čím dál tím větší. Hovoříme tu o házení kamení, násilnostech a požárech. Je to mnohem horší než za poslední roky, „řekl policejní seržant Peter Larsson.

„Je to hrozné, že obyvatelé nebudou moci dostat potřebnou pomoc a podporu, když ji budou potřebovat. Tato stanice je pro tuto oblast potřebná, „prohlásil další policejní důstojník.

Ještě v březnu tohoto roku byly plány na nahrazení policejní stanice v Rinkeby pozastaveny, protože stavební společnosti se bály o bezpečnost svých pracovníků, neboť v této oblasti dominují migranti a je pověstná gangy a zločiny.

ZDROJ: Branislav Zaujec, hlavnespravy.sk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč, JIří Fridrich 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 322,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.