eumulti
7.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturalismus jako náboženství

Sdílejte článek:

JAN SOVA

Staré texty nás učí, že pokud pojmenujeme démona či zlého ducha, máme nad ním najednou buď úplnou, nebo alespoň značnou moc. V moderní podobě to známe z lékařství, kdy když správně pojmenujeme nemoc, máme dnes již většinou i (více či méně mocný/účinný) lék. Ten princip je stále stejný.

 

Pojďme teď pojmenovat jednu nemoc, jednoho démona, jednoho zlého ducha dneška. Pojďme identifikovat multikulturalismus jako agresivní náboženství. Pojdmě také vyznavače tohoto náboženství posměšně označovat jako „mulťáky“. Mulťáci jsou různého druhu od pravověrných pro posluhovače, kteří jsou rádi za chleba a polévku, které jim tento démon dneška servíruje.

Omlouvám se zde za určité zkratky a zjednodušení. Na obsáhlejší studii teď nemám čas. Snad v budoucnu či snad mě někdo doplní.

  • Modla multikulturalismu

Každé náboženství potřebuje modlu, ale ta modla nemusí být ani hmotná (třeba ve formě talismanu), ani smyšlená identita (třeba ve formě boha deště). Modla je prostě všechno, co chce, abychom to brali vážněji, než si zaslouží! A mulťáci chtějí, abychom jejich soubor „hodnot“, tedy jejich modlu nejen tolerovali, ale abychom ji RESPEKTOVALI.
Tak jako v minulosti, většina lidí, která se kolem modly multikulturalismu točí, v ní ve skutečnosti nevěří. Doufají, že s její pomocí něco získají. A tak najednou vidíme spoustu multikulturních politických stran, ředitelů institucí apod. To jsou lidé, kteří jdou s každou modlou, která je dost silná. Zítra to budou vyznavači Islámu a pozítří? Kdo ví! Tito dobrovolní otroci nemají žádnou čest.

Hodnotový systém multikulturalismu zde rozebírat nebudu, tomu se ostatně věnují mulťáci sami dostatečně.

  • Symbolika a liturgie

Byť je multikulturalismus mladé náboženství, symbolika i liturgie se začínají pomalu formovat. Jedním ze symbolů, který již dnes k multikulturalismu neodmyslitelně patří, jako Lidlem cenzurovaný kříž ke křesťanství, je LGBT barevná duha. Ta není zajímavá tím, co na této duze je, ale to co tam NENÍ. A co tam chybí? No přece bílá, ale i černá barva – ty symbolizují starý řád světa!

Liturgije se také pomalu formuluje a v současné době se skládá především z pravidelných „motivačních“ setkání a školení, ale také různých pride pochodů se vztyčenou LGBT vlajkou (které oportunisticky podporuje většina státních institucí včetně Hl. města Prahy).

  • Chrámy a kostely multikulturalismu

Mezi kostely multikulturalismu pak patří především základní školy, kde kněžky tohoto nového náboženství (rozuměj absolventky pajďáku, kterým říkáme „pančelko“) indoktrinují mládež.

Typickým chrámem multikulturalismu je západní univerzita, samozřejmě nejlépe nějakého humanitárního směru.

  • Plni nenávisti

Multikulturalisté jsou plni nenávisti. Ostatně ta je pro levičáky charakteristická. Když už jsme u toho, určitě platí, že každý multikulturalista je levičák, ale neplatí, že by každý levičák byl multikulturalista, stejně jako každý nacista byl levičák, ale ne každý levičák byl nacista.

Nenávist je ale ještě více charakteristická pro náboženské fanatiky. A multikulturalisté jsou přesně to: náboženští fanatici.
Multikulturalismus je hereze (dneska bychom spíše řekli fork) levičáctví, stejně jako byl nacismus levičáckou herezí.

  • Jakou roli v tom hraje Islám

Pak tu máme Islám. Správná otázka zní, proč multikulturalismus tolik prosazuje Islám, když je defacto konkurenčním náboženstvím. Odpověď je velice jednoduchá: multikulturalismus vidí v Islámu spojence, kterého hodlá využít k oslabení této civilizace a až následně se mu chystá bodnout dýku do zad. Tak jako se Německo spojilo s CCCP při napadení Polska a následně napadlo CCCP jako takové, ale narazilo a multikulturalismus při napadení Islámu také narazí a mnohem drtivěji než Německo při operaci Barbarossa. Ostatně Německu, které je dnes největším střediskem mulťáků, je vlastní ŠPATNÝ ODHAD (dvě světové války s ostudou prohrály).

Islám je mnohem silnější a životaschopnější náboženství než si dokáže průměrný mulťák představit a také na to v budoucnu doplatí. Multikulturalismus bude v každém případě náboženství s krátkou životností, to je již dnes jasné.
Další spojence vidí multikulturalismus v tzv. uprchlících. Ti mají pomoci položit tuto západní civilizaci na oltář. V plánu ale je, že i jejich kultura, půjde na oltář. Tento plán se ale již nikdy nerealizuje. Všimněte si, že status uprchlíka mají jen lidé, kteří (z jakéhokoli) důvodu přicházejí z nezápadní civilizace. Ukrajinec, který utíká ze země, kde objektivně zuří válka, za uprchlíka považován není!

Multikulturalismus je antisemický, ale nikoli otevřeně. Židé ale už ale z center multikulturalismu prchají. Vědí proč.

  • Jazyk

Každé náboženství vykládá svět svým způsobem. Jeho moc je založena na moci vyložit svět a jeho povahu. A k tomu potřebuje jazyk. Ten obvykle vzniká formou tzv. newspeaku

Tolerance, která je ale ve skutečnosti vynucená. Zabíjení civilistů, které je humanitární. Diktát dobra. Různorodost, která ale utlačuje. Násilí z nenávisti. Apod.

My tomu jazyku nerozumíme, nerozumíme mu, protože nejsme mulťáci. Opravdu žádnou logiku v „humanitárním bombardování“ nehledejme. Tečka.

Tyto termíny, které jsou ve skutečnosti vyznání víry, ale nejsou samoúčelná. Propůjčují jejich nositelům nejen postavit se nad mezinárodní právo, ale ustanovit skutečnost. „Uprchlík“ sice před ničím neprchá (spíše si jde pro sociální dávky), ale po vzoru – opakovaná lež se stává pravdou – se o něm mluví jako o uprchlíkovi.

Náboženství je plné paradoxů a tak mulťáci na jednu stranu mluví o tom, že rasy neexistují, ale na druhou stranu budou považovat za nejhorší zločin „rasismus“.

  • Oběti

Každá modla je hladová a potřebuje oběti a z těchto obětí žije a šíří se dál.

Modla multikulturalismu je obzvláště nenažraná. Chce nejen lidské oběti a zničené životy a lidi vyházené z práce, ale chce celé národy a dokonce chce položit na oltář celou západní civilizaci! A mulťáci jsou ochotni tuto oběť přinést.

Když LIDL cenzuroval kříže na řeckých kostelech, byla to úlitba modle multikulturalismu. Když facebook zablokuje můj účet za zcela korektní komentář, přestože jsem na jeho provoz přispíval v podobě poplatků za reklamy v průměru deset tisíc korun měsíčně, byla to další úlitba modle.

A jak jsem již říkal, modla multikulturalismu je hladová, velmi hladová.

Autor: Jan Sova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.