a867bd591eef0fb0c178d0ea9db08d5e--fantasy-girl-fantasy-women
12.12.2017
Kategorie: Společnost

Motanice kolem sexuálního harašení

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Po Trumpovi opět vystartovaly tři káče (jsou i peprnější, ale zde nepublikovatelné výrazy), které mají jak znevěrohodnit Trumpa, tak zvýšit hysterii označovanou jako +me too.

Před chvílí jsem četla názor české blogerky, prý jak to, že je možné, že vůbec sexuální harašení existuje, že to společnost připouští, že už to není dávno odsouzené a zadupané. Pak tedy analogicky by měla být postavena mimo zákon i blbost, naivita, stupidita a všechny další projevy lidí, které jsou jim přirozené a kterými jedni obtěžují druhé.

Jestli mi nějaké vyzývavé projevy nekonvenují, jsem já povinna je odmítnout, chci-li žít v nevylhaném světě. Pokud to neudělám, ať to vím, nebo nevím, ponesu za vylhanou reakci následky.

Jestli já neharaším, neznamená to, že jsem pro ostatní vzorem, protože harašení je to nejpřirozenější na světě. Jde pouze o to, abychom si všichni byli vědomi toho, že formy harašení mohou být libé a žádané, ale také velmi nepříjemné a ponižující. Jenže ty nepříjemné a ponižující používají vesměs lidé bez sociální inteligence, takže objekty harašení mohou vcelku velmi snadno rozlišit, co jo a co ne. Kdo tedy přijme ty ponižující návrhy, ten povyšuje nad svojí důstojností nějaký zisk, ať finanční, nebo v postavení, anebo je naprosto nepřipravený pro život a až na základě takových negativních zkušeností se propracovává k odvážnějším životním postojům.

Nechtějme ráj na zemi získaný na základě nekonečných buzerací a zákazů, protože ráj tu dávno máme a díky kravinám jsme sto z něho udělat bezobsažné místo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.