road-470798_960_720
21.4.2016
Kategorie: Ekonomika

Moje peníze, Babiši, neuvidíš

Sdílejte článek:

PAVEL BROŽ 21|04|2016

Od roku 1991 podnikám. Jinými slovy, dělám sám na sebe. Za to, že dělám sám na sebe, platím státu daně. Stát mi za to dává příležitost z mých daní podporovat nepřizpůsobivé, hordu zbytečných úředníků, poslance, senátory, ministry a nevyučené tupce, kteří pod tlakem kolegů udělají zahradnickou školu a za dva roky jim darují maturitu – tedy policajty, bachaře a různé „stráže“.

Tito lidé pak pobírají platy a různé výsluhy a prebendy v takové výši, že ani já na tyto peníze nedosáhnu. (V poměru pracovní doba : zisk). To vše po celou tu dobu strpím. Děti mi vyrostly ani nevím jak, data narozenin vnoučat se mi ztrácí mezi daty různých podání a hlášení a žena, moje krásná žena, se mi ztrácí před očima…

„Ty vole, “ říkávají známí „taky už jedete šestý gumy“ … tím mi připomínají že se věk šedesátníka neúprosně blíží. A tak přichází mezidobí bilance výsledků života, o kterém si myslím, že byl plodný a celkem fajn. Jasně, chyb a kopanců bylo nespočet, ale člověk se tak nějak naučil znovu zvednout hlavu.

Nesčetněkrát jsem se účastnil hry státu s člověkem, kdy se uprostřed rozehrané partie mění pravidla a vždy v neprospěch mě, živnostníka. Komplikace, které stály nemalé peníze, mnohdy i peníze, které jsem sám ani neměl, tyto komplikace mne neodradily a opět a znovu jsem se odlepoval ze dna. Dalo se to strpět až do teď.

Jsem rád, že si pan Babiš prosadil své přiblblé EET ještě v době, kdy byl čas na podání daňového přiznání. Čekal jsem do poslední chvíle a dal si tu kouzelnickou práci, aby mé daně, pane Babiši, byly poprvé, za téměř čtvrt století, rovny nule. Ve vší počestnosti a s čistým svědomím věz Babiši, že moje peníze už neuvidíš.

Odcházím z podnikatelské scény této republiky a veškerá svá aktiva převádím do státu, který si váží lidí, kteří platí daně. Pracoval jsem tvrdě a obětoval podstatnou část života proto, abych byl samostatný a nezávislý, nikoliv pro to, aby mne nějaký postkomunistický přisluhovač, člen zločinecké StB a podvodník s Evropskými dotacemi řadil mezi zloděje a neplatiče a na to konto mi chtěl implantovat čip, který spočítá kdejaké mé lejno.

Mám toho dost a nejsem sám. Končíme vážení a jako reakci na nařčení pan Babiše, že „tuná všeci kradnů“ sděluji svůj vyhraněný názor: Jeden z největších zlodějů a podvodníků v ekonomické sféře ČR jsi ty, Andrej Babiš.

ZDROJ: Pavel Brož

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
loading...
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.