5.4.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Moje dvanáctiletá dcera již byla také multikulturně obohacena

Sdílejte článek:

OD: IVO CILICH 05|04|2014

Nikdy jsem svoje děti nezatěžoval svými názory na cikánskou problematiku, abych je neovlivňoval svojí případnou zaujatostí danou osobními zkušenostmi s tímto etnikem. Bohužel postupně poznávají samy s kým mají tu „čest“.

 

 

Dnes byla naše nejstarší dcera také nedobrovolně multikulturně obohacena tlupou o rok, dva mladších cikánek. Jak jsem později pochopil, nebyl to zdaleka první případ, ale tentokrát se již nejednalo jen o verbální útoky, ale o drobnější okradení a dokonce i o pokusy o fyzický útok včetně čekání a řvaní u dveří domu spolužačky u které se holky nakonec schovaly.

 

Musel jsem pro dceru dojet autem a odvézt ji domů. Ta tlupa cikánek před barákem si na mne naštěstí netroufla, jen nerad bych použil svoji zbraň na obranu (a vyletěl jsem tak rychle, že jsem ji stejně ani nevzal i když jsem asi měl).

 

Doma jsem pak dceři pracně vysvětloval, že takoví nejsou všichni, dával jsem jí za příklad několik našich slušných cikánských sousedů, ale také jsem jí musel vysvětlit, že ti to mají mnohem těžší než my, protože cikánská většina je považuje za kolaboranty s gádži a majorita se na ně díky chování cikánské většiny také dívá zkrs prsty, dokud je blíže nepozná.

 

Vysvětloval jsem jí i to, že cikáni neumí příliš plánovat, takže není příliš pravděpodobné, že by si na ně zítra počkali, aby je těch jejich mobilů po předchozím neúspěchu nakonec přece jen zbavili. Nevím, jestli ji to příliš uklidnilo. Spíše asi ne, protože ona takto uvažovat neumí.

 

 

Také jsem jí vyprávěl svoje osobní zážitky, které jí ukázaly, že pro cikány je zmlácení gádžů nejen zvrácená zábava, ale v cikánské komunitě dokonce něco jako hrdinství.

 

Nakonec jsem jí doporučil, že v dnešní době je nejrozumnější se cikánům pokud možno zcela vyhnout, protože pokud se od nich nechá okrást a zmlátit, tak to stejně nikdo řešit nebude a pokud by se dokonce odvážila bránit, tak by to klidně mohlo být nakonec (minimálně mediálně) posuzováno jako rasistický útok na protežovanou menšinu.

 

Pak jsem se bohužel dozvěděl i to, že, své zkušenosti s cikánským multikulturním obohacením již mají i obě dvě mé mladší dcery.

 

Jó, cikáni jsou vlastně ti chudáčci, které zde všichni tak móóóc utlačují …

 

 

ZDROJ: Ivo Cilich

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.