171206
31.12.2017
Kategorie: Humor

Mlátička Ondráček obhajuje svou minulost. Krev na rukou nemám, používali jsme rukavice

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

STRACH

Začalo to nevinně během Palachova týdne v roce 1989. Tehdy proti protestujícím studentům zasahoval také mladičký nezkušený esenbák Zdeněk Ondráček. Podle tehdejšího hlášení v průběhu akce tři studenty těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil.

To si pamatuju,“ usmívá se dnes poslanec Ondráček.Ten kluk proti mně vystartoval s pěstičkou před obličejem, asi se chtěl boxovat. Zeptal jsem se ho, jestli si hraje na Rockyho a pak jsem ho vzal obuškem přes hlavu a přes záda. Chlapi ze sboru se tomu smáli. Myslím, že jsem ten den zapadl do kolektivu.“ Ani policejním statistikám se prý nedá tak docela věřit. „Těžce zranění se těžce počítají. Nikdo neví, kdo si za něho může přidat zářez na pažbě. Když jste v kotli, tak prostě jedete. Jediný, na koho se můžete spolehnout, je váš obušek,“ napsal si tehdy do esenbáckého deníčku Ondráček. Na tomto místě by se mohl esenbácký deníček zavřít a příběh ukončit. Ten ale bohužel pokračuje.

V říjnu 2013 se Zdeněk Ondráček jako řádně zvolený poslanec za KSČM dostává do Poslanecké sněmovny a v lednu 2014 se stává členem komise, která kontroluje BIS. Když se ho štáb České televize ptal, zde v tom nevidí morální problém, Ondráček odpověděl, že v tom teda problém rozhodně nevidí a členy štábu zmlátil. Potom je upozornil, že má prověrku na hustokrutopřísně tajné a nikdo se od něj nic nedoví. A jim doporučuje to samé.

Během odpoledne pak sepsal své paměti, ve kterých obhajuje své předlistopadové chování tím, že demonstranti byli po zuby ozbrojeni a on se pouze snažil bránit svůj život.Nebudete tomu věřit. Zatímco rota studentů držela naši jednotku u země palbou z lehkých kulometů, ze dvora vyjely dva tanky plné disidentů. Já jsem měl jenom obušek a vodní dělo. Podařilo se mi do jednoho tanku vystříkat díru a do ní jsem pak hodil obušek.“ Zbytek knihy je už jen převyprávěný film Sokolovo. Když se tehdejší disident Jan Ruml ohradil s tím, že tomu nevěří, Ondráček ho zmlátil.

A příběh nekončí. Píše se rok 2017 a Zdeněk Ondráček má před sebou další metu. Usiluje o funkci předsedy komise pro kontrolu GIBS. I dnes se proti této nominaci zvedají hlasy odporu a Ondráček si plní svůj to-do-zmlátit list jmény. Nejhlasitěji proti němu vystupuje kandidát na prezidenta Michal Horáček. Ten dokonce vyzval hnutí ANO, aby pro Ondráčka nehlasovali, čímž si vysloužil první nakládačku, kterou Ondráček uvedl slovy: „Tak tobě to tenkrát nestačilo.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se kupodivu proti návrhu KSČM ozval a slušně požádal vedení strany, aby nominovali někoho jiného. Vedení strany odmítlo a Ondráček Babiše slušně zmlátil na chodbě před výtahem. Nakládačku ukončil slovy: „Mě to bolelo víc, než tebe. Jsme jedné krve. Zatím poslední, kdo se ozval proti Ondráčkovi, byl demokratický čtyřspolek, jehož členy našla uklizečka ten den večer rozházené v předsálí Sněmovny v pokročilém stádiu zmlácení. Po tomto incidentu se už nedovážil nikdo ozvat a poslanci jsou vesměs rádi, že hlasování bude tajné.

 

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 033,00 Kč
Vybráno 17.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.