studenteu
19.2.2018
Kategorie: Společnost

Mladí vládní radové & staří kontrarevolucionáři

Sdílejte článek:

TGM

Ta stádnost části dnešní mládeže není v podstatě nic nového. Touha po kariéře je prostě velká a mají svou představu, že jim EU zaručí to vytoužené „La dolce vita.“

Touha po kariéře není špatná věc, nicméně podmínky jsou už dávno zničeny a pokřiveny, individualita potlačována a přednost má tupé kývání a lokajství.

Část z nich z toho vyroste, tak jako 15 letí členové Hitlerjugend bránící ulice Berlína, když se dostali pod palbu Rudé armády a následně byli znásilněni, poníženi a přežili jen tak tak. Bylo to drsné procitnutí ze sna.

To svazáci z 50 let, kde šlo také o kariéru, z toho v některých případech vyrostli včas, ale jiní zůstávají na svých pozicích dosud. Třeba Anička Škrlová – Šabatová, nebo Jiřina Šiklová a jim další podobné.

Dnešní euromládež  ale na rozdíl od těch dřívějších generací nemá ucelené vzdělání. Nevědí nic o historii, melou fráze a tváří se důležitě. Za rodiče, kteří žijí v paneláku a něco o životě vědí, se stydí a po kavárnách na ně nadávají, myslíce si, že se tím z nich stanou „elity.“ Nechápou, že nikdy nebudou patřit mezi ty „nahoře“, budou jim jen sloužit a až se to jednou celé zhroutí, budou odepsaní. Buď je znásilní islám, a to doslova do písmene, nebo si to s nimi vyřídí ti, kterýma celou dobu pohrdají.

Líto mě jich ale není. Nejsem sice nějak postarší, ale za svůj skoro 40 letý život, jsem se nepotkal s takovou absolutní arogancí a ubožáctvím, jaké dnes vidím u euromládeže. Když byl za mého mládí někde nějakej snaživej udavač a myšlením svazák, tak jsme si z něj dělali všichni srandu a opovrhovali jsme jím. Dnes to je přednost, co otevírá dveře. Ovšem všeho do času!

Goethe by se nestačil divit, protože jeho citát, byl jasný. Mládí prostě útočí na establishment a ve stáří se establishmentem stává, tak to prostě je normální. To co předvádí euromládež, která má establishment za dobro, to je prostě neuvěřitelný nonsens.

Autor: TGM

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
44 komentářů
 1. Helena Novotná
 2. Helena Novotná
   • Helena Novotná
  • Helena Novotná
   • Helena Novotná
     • Helena Novotná
 3. Helena Novotná
  • Helena Novotná
   • Helena Novotná
    • Helena Novotná
    • Helena Novotná
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.