rapemuslim
24.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Mladá Němka po znásilnění spáchala sebevraždu. Pachatele migranty osvobodil soud

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMK

V roce 2007 se mladá Nadine vydala do bytu chlapce. Mladík měl doma ještě kamaráda. Oba jsou imigranti. Znásilňování trvalo minimálně tři hodiny. Dívka pak trpěla vážnými psychickými problémy, které ji dovedly až k sebevraždě. 

Colina Y. a Isaaca B. nakonec soud osvobodil. Měl přitom k dispozici nahrávku z mobilního telefonu, výpověď ještě živé oběti a mnoho dalších důkazů. Soud však tvrdí, že se znásilnění neprokázalo i přes posudky psychologické posudky oběti, která navždy opustila své zdrcené rodiče. 

Ti jsou nyní rozvedení. Oba se však shodují na tom, že byli v šoku z přístupu pachatelů. Jeden novinářce řekl, že trestat může jen bůh. Oba se u soudu u popisování znásilňování mladé Nadine smáli přímo do obličeje jejího otce. V soudní síni, kde bylo zakázáno natáčet, vyhrožovali tito muži reportérce. Venku pak do kamery ukazují prostředníčky. 

Po závěrečném soudu křičí matka Nadine na pachatele, že jsou vrazi. Tatáž slova obrátí na personál justice. Vy jste ji zabili, jste také vrazi, křičí na všechny strany. Nemůže uvěřit, že migranti, kteří již v rejstříku mají tresty za krádeže a násilí, byli osvobozeni. 

Její kamarádka se svěřila, že platí daně a nechápe, proč přispívá na integraci cizinců, ale jejich obětem není poskytnuta žádná pomoc ani podpora a ani spravedlnost… 

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.