euparlamentvolby
23.2.2018
Kategorie: Společnost

Milí eurohujeři, i lhát se musí umět!

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Češi by z EU nevystoupili, skepse vůči ní však přetrvává, ukázal výzkum.

Jeden graf za všechny:

grafeu218

Takže mám věřit tomu, že 30% občanů ČR vidí velice pozitivně roli EU v oblasti nelegální migrace, vytváření no-go zón a destrukce naší civilizace ? A v Maďarsku dokonce 34% ??? Na Slovensku dokonce 54% zbožňuje EU taxislužbu pro nelegální migranty a teroristy ? Dělají si autoři srandu nebo prostě jen neumí ani lhát ?

 

Z článku: „Na reprezentativním vzorku více než 500 lidí experti zjišťovali, jak veřejnost vnímá vykreslování EU od politiků.“ „Reprezentativní vzorek“ 500 lidí pro pět zemí ????? Tak to je vzorek cca 100 lidí na jednu zemi. To je flagrantní porušení těch nejzákladnějších pravidel provádění statistických průzkumů veřejného mínění.

Pokud počet dotazovaných odpovídal počtu obyvatel dané země, tak například v České republice se zeptali cca 70 lidí, na Slovensku dokonce jen cca 35 lidí. A „sorry jako“, to vážně není žádný relevantní vzorek a zcela jednoznačně ukazuje na vědomou a cílenou snahu autorů této „studie“ podvádět a vytvářet falešné informace. Fake news.

Brusel je univerzální popelnice pro naše špatné pocity, řekla v Rozstřelu Jourová. Brusel je univerzální popelnice na neschopné kariéristické aparátčíky. Popelnice na opilce, na vlastními voliči vykopnuté národní politiky, na marxistické a trockistické fanatiky, na maoisty, na lemply, kteří si nikdy nebyli schopni nalézt žádnou práci, na lidi, kteří nemají ani tolik vnitřní zodpovědnosti, aby si pořídili vlastní rodinu apod.

Ale dobrá, pojďme hodnověrnost toho průzkumu otestovat:

  • – referendum o přijímání nelegálních migrantů
  • – referendum o vystoupení z EU (třeba s podmínkou – pokud nebude zrušena Lisabonská smlouva)

Pokud eurohujeři věří těmto průzkumům, jistě rádi takový test podstoupí a dokážou všem „euroskeptikům“, že lidé EU milují i s jejími desetitisíci vyhlášek, zákonů a nařízení, i s jejím dovozem milionů nelegálních migrantů z kulturně a civilizačně zcela nekompatibilních okruhů, i s jejím neobolševickým příkazovým totalitním režimem.

Podstoupí EU a její hujeři takový test realitou?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
15 komentářů
  1. Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.