MIGRAEU
7.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Migranti dorazí ze západu. S hromadou peněz v kapsách. Našich peněz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Obludnost a zkáza pro chudé země Evropské unie. Tedy i pro ČR. A to vše za naše peníze, o kterých se polovině obyvatel ani nezdá.

Že nám Evropská unie otravuje životy již asi „milionem“ nesmyslů, je realita. Je nám to sice nepříjemné, ale už jsme si na to „tak-nějak“ zvykli. A nejde o život. Tedy zatím.

Ovšem to, co na nás Evropská unie chystá nyní, je o „level“ výše. Tady začíná jít do tuhého a bez nadsázky je ve hře naše „bytí a nebytí“.

Rodící se, obludný a naprosto vážně míněný plán Evropské unie spočívá v tom, že se direktivně přikáže všem členským zemím vyplácet uprchlíkům na celém území EU jednotná „sociální dávka“.

Současně, má dojít k přerozdělení uprchlíků ve výši „spravedlivého“ poměru k počtu obyvatel v jednotlivých členských zemí. Tímto se dostáváme k obrovským číslům jako podílu pro naši republiku.

A to „nejlepší“ na konec. Výše „dávky“ se sice ještě řeší, ale již padají konkrétní částky. Aktuálně se hovoří o výši v přepočtu cca 21.000,- Kč čistého na měsíc a „hlavu“ …

Tato částka je v chudých zemích Evropské unie tak vysoká, že nepochybně dojde k tomu, že se další obrovské množství migrantů ze západních a drahých zemí „zvedne“ a půjde za skvělým životem na „levný“ východ. Tedy i k nám. A pozor, již nyní jsou takto migranti instruováni a obyvatelé pohraničí zejména s Německem a Rakouskem o tom vědí své.

Pokud se toto skutečně zrealizuje, pak to bude samozřejmě znamenat národní tragédii, protože si všichni dokážeme představit, co by se u nás dělo. Otřesných záběrů, fotografií a očitých svědectví z chování migrantů „na západě“ je nepřeberné množství.

A co se oné „sociální“ dávky týče ? Tak ta je za nic. Bezpracně získají „na hlavu“ z našich daní peníze, které polovina pracujících lidí v naší zemi ani nedostane k výplatě. To je skandální.

A nepochybně to nebude konečná částka. Těm lidem budeme muset zajistit a tedy i zaplatit spoustu dalšího. Ubytování, zdravotní péči, tlumočníky, „integrátory“ z neziskovek ….

Je pouze na nás, zda-li umožníme, aby takováto zrůdnost byla v naší zemi zrealizována.

ZDROJ: Pavel Opl
pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.