Migrace, invaze, nebo už válka?

Sdílejte článek:

DANA P. 26|08|2015

Máme špatnou vládu. Nejenom my v České republice. Máme špatnou vládu v celé Evropské unii. A naše vládnoucí strany mají špatnou politickou vizi. Jejich voliči jsou ti, co se o sebe neumí, nemohou ale především často ani nechtějí postarat a jsou závislí na sociálních dávkách. A čím více takových voličů bude, tím lépe pro ně. Politici, kteří sází na sociálně slabé vrstvy, si totiž nepřejí, aby se těmto lidem zásadně pomohlo odlepit se od sociálního dna a oni se naučili, jak své záležitosti vzít do vlastních rukou. Nikolivěk. Tím by se totiž velmi rychle stali voliči úplně jiného typu politiků.

Ilegální, převážně ekonomičtí migranti do Evropy nepřicházejí proto, aby zde tvrdě pracovali, soustavně se vzdělávali a přispívali tak k rozkvětu a blahobytu nás všech. Nikolivěk. Většina z nich podlehla laciným slibům, že zde dostanou dům a rentu čili sociální dávky. A někteří očekávají, že je na prahu dospělosti nebo už plně dospělé přijmou do škol.

Velké věci vznikají často z mnoha malých věcí. Velký problém může vzniknout z mnoha malých problémů. Pár desítek, stovek, tisíců migrantů jsou zvládnutelný problém. Miliony migrantů zničí evropskou civilizace nejpozději za dvě generace. A to je velmi optimistický časový odhad.

Migrační vlna, či spíše další stěhování národů, je vyvolaná a evidentně dobře organizovaná. Kdo ji vyvolal a za jakým účelem? Víme, jaké množství migrantů je kritické a vyvolá destabilizaci sociálních, ekonomických, politických a bezpečnostních systémů? A za jak dlouho tohoto kritického množství dosáhneme?

102512_0312_shieksgonew62

Jde převážně o mladé svobodné muže. Nekvalifikované. Bez studijních, natož pracovních návyků. Kde budou bydlet? Jakou práci v Evropě, zaměřené na služby a přenášející z ekonomických důvodů velkou část průmyslu do Číny a jiných zemí, mohou vykonávat? S kým budou navazovat citové a sexuální vztahy? Jak se budou vyrovnávat s nevyhnutelnou frustrací pramenící ze života na sociálním dně? Budou převracet a zapalovat auta, rabovat a zapalovat obchody, krást, distribuovat drogy, znásilňovat? Ovšemže budou. Jaké procento z nich?

A to nemluvím o těch mladých mužích, kteří okusili skutečně válku se vším všudy. Kteří umí držet v ruce kalašnikov či jinou střelnou zbraň a nemají sebemenší zábrany zastřelit kohokoliv, protože přikázání nezabiješ už mnohonásobně porušili. Jaké procento z nich je mentálně intoxikované takzvaně mírumilovným islámem, který přikazuje vraždit bezvěrce, tedy nás, a ještě za to slibuje příchod do ráje, plného neposkvrněných panen?

Naivní příznivci multikulturalizmu ať si přečtou něco o vzniku a průběhu konfliktu v Libanonu v sedmdesátých letech. Nebo o tom, co se stalo po nástupu černošských vlád v dříve ekonomicky kvetoucích zemích na jihu Afriky. Už jenom explozivní populační neukázněnost, kdy nevzdělané ženy, provdávané ve 14 letech, rodí jedno dítě za druhým, zatímco bílá, zatím ještě většina (na jak dlouho), se často velmi pečlivě rozmýšlí, zda si vůbec může ekonomicky dovolit druhé dítě.

Přijímání jiných než válečných uprchlíků je navíc rozrušování právního vědomí celé společnosti. Pokud bych já protiprávně přelezla například plot ke Strakově akademii, nejspíš skončím minimálně na přestupkové komisy a osolí mě tučnou pokutou. Pokud bych plot navíc poškodila, tak i u soudu. Migranti přicházejí ilegálně, tedy protiprávně, a tak by se s nimi mělo jednat. Celá Afrika ani Asie nejsou ve válce. Migranti mohou jít do mnoha jiných, bezpečných zemí, kde jsou jim životné podmínky a celkový životní styl bližší. Ale oni chtějí do Evropy. Protože očekávají, že zde díky přebujelým sociálním systémům, v zásadě velké části obyvatelstva létají pečení holubi do huby. A na tomto systému je postavena politická moc těch méně schopných politiků.

Takže, pokud se alespoň část evropské politické elity pochlapí, a po vzoru například Austrálie se migrační vlně postaví čelem, máme ještě naději, že naše evropská civilizace zůstane zachována. Je nutno vztyčit novou protimigrační železnou oponu. Do tehdejšího východního bloku neproklouzla ani myš. Je nutno poslat vojáky na hranice schengenského prostoru. Je nutno zahájit okamžitou vojenskou blokádu přístavů Středozemního moře, odkud migranti připlouvají. Těm lodím musí být zabráněno vůbec opustit africké přístavy. A je nutno urychleně začít ekonomické migranty repatriovat zpátky do Afriky a Asie. Včetně tech, kteří už jsou tu usazení a v rámci mírumylovného islámu nám vyhrožují a snaží se zavést své středověké právo šaría. Nebo jakkoli podporují terorizmus včetně islámského státu a jiných zvěrstev. Podobné chování a jednání je nutno označit za vlastizradu, jeho nositele zbavit občanství a deportovat. Okamžitě a střelhbitě. Čas nám dochází.

Protože tohle je invaze, tohle je válka. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
63 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.