2 100 102(1)
21.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Mějte v obchodě dostatek obalového materiálu, zrychlíte tím expedici

Sdílejte článek:

Zakládáte internetovou prodejnu přidruženou k vašemu kamennému obchodu? Jste majitelem e-shopu a stále sháníte kvalitní obalový materiál pro zasílání nepoškozených balíčků? Pak všichni zpozorněte. Proto, aby byli vaši zákazníci spokojeni s rychlostí a bezchybným doručením svých objednávek, musíte mít v zásobě dostatečný počet krabic, bublinkových fólií, kartonové krabice, pytle, kartony a tubusy. Neztratí se ani lepicí pásky, které si můžete nechat i potisknout. Kontakt na spolehlivého dodavatele veškerého obalového zboží se nikdy neztratí.

Vybírejte přesné rozměry krabic a balíků

Při výběru kartonových krabic, poštovních balíků a papírových rolí na balení si nezapomeňte ve svém skladu zjistit přesné rozměry. Není potřeba zásilkové služby a poštu zatěžovat zbytečně velkými balíky, v nichž se stydlivě choulí malý předmět obložený kilogramy bezpečnostní fólie či papíru. Na výběr jsou totiž jak rozměrné krabice, tak obalový materiál na drobné zboží.

Nezapomeňte balíky chránit před poškozením

Důležitou položkou, která nemůže chybět ve skladišti a expedičním skladu, jsou lepicí pásky, kterými důkladně zajistíte zásilky před vniknutím, poškozením, rozlepením a jiným poničením. Lepicí pásky jsou užitečnými pomocníky i v řemeslnických profesích. Denně je používají malíři při oblepování zakrytého nábytku, igelitových fólií na oknech i pro přesné určení malovaných vzorů na stěnách. Ani lakýrníci se neobejdou bez maskovací – krepové lepicí pásky, po jejímž odstranění na předmětech neulpí zbytky lepidla.

Lepicí pásky s potiskem využijí firmy pro své zviditelnění

Kapitolou samou o sobě jsou potištěné lepicí pásky, jejichž využití je opravdu širokospektré. Firmy, e-shopy, velké korporace si mohou nechat potisknout lepicí pásky názvem, logem, kontaktem – jakoukoliv předlohu zákazník dodá, bude mu na pásky natištěna. Ceny se odvíjejí od počtu kusů štočků s páskou (čím více, tím levněji) i použití barev (jednobarevné jsou logicky levnější). Rozlišují se i typy pásek, na které se potisk umisťuje. Existují nelepicí i lepicí pásky, dekorační lepicí pásky, pásky z papíru i PP.

(PR)

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč, Barbora Fleissigová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 205,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.