fakenoviny
14.2.2018
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka III.

Sdílejte článek:

LU LINA

Tesco má sexistické vozíky, stěžuje si prý v Anglii část zákazníků. Protože jsou na nich pouze piktogramy s ženskou siluetou. Tak zaprvé by mne zajímalo, jak velká část zákazníků něco takového asi řeší, a za druhé bych si chtěl – čistě ze zvědavosti – všech těch odhaduji zhruba 8 rozhořčených genderových aktivistů prohlédnout zblízka. Velmi zajímavé z hlediska budoucnosti Velké Británie je také jedno ze stanovisek, které prohlašuje: „Je sexistické tvrdit, že postava v šatech musí být žena. Copak si muž nemůže vzít na nákup šaty nebo kilt?“ Na celé té věci je pak nejšílenější to, jak se k „sexistickým vozíkům“ postavilo samotné Tesco. Místo, aby jeho mluvčí poslal/la genderová vemena prostě do prdele, tak se v předklonu omlouvají a už vylepují „genderově neutrální“ postavičku.

Část zahraniční pomoci pro Somálce končí v rukou teroristů, objevil mainstream Ameriku. Gratuluji k naprosto nečekanému a epochálnímu objevu, který by nikdo v Africe opravdu nečekal. Abych všem hovínkářům ušetřil čas a energii, mám pro ně v této souvislosti další zásadní informace. Nejenom, že u teroristů končí část peněz OSN, končí u nich dokonce i část peněz USA a EU a tedy i naše těžce vydělané peníze. A nejenom v Somálsku, ale v celé Africe. A nejenom v Africe, ale také kupříkladu na Blízkém Východě. Konkrétně třeba peníze určené chudákům palestinským Arabům, kteří jsou už 70 let na útěku a přitom pořád na stejném místě. Kteří už 70 let vyhazují do vzduchu autobusy s židovskými dětmi a proto nemají čas pracovat a živit svoje početné rodiny a svůj podivný stát nestát.  A tam to není pouze část peněz, ale prakticky všechny – jen z EU to dělá cca půl miliardy dolarů ročně. Zbytek těchto peněz je pak rovněž vyházen komínem, protože kromě teroristů je Afrika ještě plná zkorumpovaných diktátorů a papalášů všech stupňů, kteří si všichni z darovaných peněz rovněž odeberou svůj pravidelný bakšiš, aby nemuseli pracovat, což je v Africe suverénně nejrozšířenější filozofie. To, co zbude na chudáky obyčejné černoušky ani nestojí za řeč. A ti mají tudíž hlad a kdo má hlad, ten musí alespoň často souložit, aby si to nějak vynahradil. A kdo často souloží, má často hodně dětí a aby je uživil, nepracuje, to tam není zvykem, ale posílá je do Evropy, aby ony živily z dávek jeho. Vypadá to trochu jako že Afričané konečně vynalezli bájné perpetuum mobile, viďte?

Naše chrabrá policie se zúčastní mezinárodní policejní monstrakce, spočívající v evropsky jednotném buzerování řidičů pod průhlednou záminkou zvyšování bezpečnosti provozu. A v rámci nezastavitelného pokroku žádá budoucí oběti svého šikanování, aby si sami určili, kde bude jejich buzerace a výběr dodatečných daní probíhat. Když se nad tím zamyslím, dělá se mi lehce nevolno. Policie už buzeruje řidiče měřením rychlosti desítky let a naprosto ničeho tím nedosáhla. Jedinou viditelnou změnou je, že se z původně individuálního postihu jednotlivců, jehož smyslem bylo skutečně trestat konkrétní osoby za konkrétní čin, stal obrovský, zautomatizovaný a velice lukrativní byznys, ze kterého plynou do obecních a státních kas obrovské finanční prostředky, které už jsou nyní dokonce součástí rozpočtů. Nyní tuto státní zvrácenost povyšují o další level tím, že vyzývají řidiče, aby se do svého šikanování aktivně zapojili. Vypadá to jako opsané z Orwella. Největší legrace spočívá v tom, že to celé postrádá sebemenší smysl, protože procento blbů mezi řidiči je, stejně jako v celé populaci, konstantní a v čase se nemění.

V italské Maceratě, provinčním městečku přeplněném černoušky přidělenými sem a živenými vládou i z peněz místních občanů, to poslední dobou vře. Nejprve jacísi černoušci zabili a rozporcovali místní dívku, načež jednomu italskému vlastenci ruply nervy a zahájil do jejich lelkujících kolegů palbu, zahalen do italské vlajky. Vlastenec byl záhy polapen a bude po zásluze potrestán, černoušci kupodivu byli také lapnuti a o jejich zaslouženém trestu si dovolím pochybovat. Jako reakci na zoufalý akt odplaty uspořádalo nyní uskupení italských levičáků, komunistů a levicových extrémistů v Maceratě demonstraci proti fašismu a rasismu. Nejednalo se o spontánní reakci rozhořčených obyvatel třicetitisícového městečka, jak se nám snaží média nenápadně vsugerovat, ale o akci extrémistů z celé Itálie. Místní naopak v reakci na demonstraci ochránců demokracie zabednili své domy, zavřeli obchody, školy a přerušili dopravu. Čili tisíce levicových extrémistů nijak nepobouřilo brutální rozporcování jejich spoluobčanky ilegálně dorazivšími cizinci vysávajícími jejich sociální systém a živícími se prodejem drog, ale až následný zoufalý akt sebeobrany jejich spoluobčana, který nestál život nikoho. Dovolím si tipovat, že obraz rozhořčených Italů, protestujících proti fašismu a rasismu, který se urputně snaží vyrobit nejen naše média, je pravdivý zhruba asi jako onen známý nacistický dokumentární film z Terezína. Stačí se podívat na složení demonstrantů. Vidíte pouze mladé tváře nadšených svazáků, kteří bojují za nový svět tím, že zničí ten starý.

Vystoupení z EU by prý bylo ekonomickou sebevraždou, zní nyní unisono z mainstreamových médií. Říkají to zpravidla ti samí experti, kteří v předvečer všech ekonomických krizí vždycky v televizi tvrdí, že situace je nadmíru výtečná a máme se výborně. Není třeba je brát vážně, protože tyto ničím nepodložené věštby jsou určeny výhradně k manipulaci veřejným míněním. A i kdyby měli náhodou pravdu a mělo by dojít k podstatnému poklesu naší ekonomiky, pořád by to podle mého názoru stálo za znovuzískání státní suverenity a občanských svobod.

A ještě jednou Itálie. Italští neofašisté jsou prý na vzestupu díky dezinformacím a zprávám o uprchlické krizi. Až se přestanu smát, tak mám pro italské pokrokáře překvapivou informaci. Na vzestupu nejsou italští neofašisté, ale obyčejní nasraní Italové, kteří už mají dost věčných levicových experimentů s jejich životy. A neprobudily je zprávy o uprchlické krizi, ale masy nelegálních imigrantů naprosto nekompatibilních s jejich kulturou, distribuovaných vládou ve velkém po celé zemi a živících se kromě sociálních dávek téměř výhradně zločinem. To s těmi dezinformacemi máte soudruzi jako jediné správně.

Autor: Lu Lina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.