Hylas-and-the-Nymphs-2-1200x600_c
6.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

ME TOO se dere dál … i do maleb starých mistrů

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Není to jen o sexuálním obtěžování, to se už vymyká z kloubů a zdravého rozumu v Hollywoodu, kde Uma Thurman žaluje i na Tarantina, že v jednom filmu řídila auto a měla nehodu, tak teď si vzpoměla že on jí do toho auta NUTIL.


No a v jedné galerii v Británii už odstranili jednu malbu, která prý urážela cudnost, tato malba je z doby viktoriánské, teda prudérní až za vrata, a jsou tam takové polonahotinky. A nyní dochází k úžasným neuvěřitelným blbostem.

Ve Washingtonské galerii se rozhodují jestli mají zničit malíře Chucka Close, ten se v minulosti neslušně vyjadřoval o ženách, už se omluvil, a nevadí že dělá jen portréty, normální obličeje, ale je to prý necuda. Tak jeho výstava kde má svůj autoportrét je na háku.

Nyní se ozývají hlasy moralistů, že by se mělo brát v potaz život umělců. Pokud nebude jejich život čistý jak ta lilie, tak budou vymazáni, vyhozeni z galerií nebo museí. Nebudou se promítat filmy kde herci, režisér, scénárista, kameraman nejsou světci. Čili naprosto nic. Každý umělec je nejen jen člověk, ale také více živelnější, tudíž nemravnější, až na výjimky. Někdo chlastal, bral drogy a vzal si svoji nezletilou neteř, třeba E.A.Poe, i takový da Vinci nebyl svatý, říká se že i zabil, i když to není dokázáno.

Podobně už se to dělávalo za rudého nebo hnědého socialismu. Ideál nade všechno, lidová – údajně – spravedlnost a ostatní fuj. Mahler fuj, byl to žid, Wagner fuj, měl ho rád Hitler. Ale tenhle duhový socialismus nás chce připravit na to že budeme asi jen žrát (vegan jídlo) a srát, a mezi těmito libými činnosti budeme makat. Pak půjdem na kutě, sami, mohli bysme být nařčeni třeba o pokus o nevyžádaný sex, ale budou k mání roboti a robotky. A z nás chtějí udělat jen blbé ovladatelné konzumenty toho co budou s naší pomocí produkovat.

To se sice nepodaří, ale kolik obětí nadělají, zničené existence zničené umění, a možná i nějaké násilná převýchova, to se ještě uvidí.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů
    • Helena Novotná
  1. Helena Novotná
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.