MUZIKAROVA
16.4.2017
Kategorie: Společnost

Matka Muzikářová do lochu a terorista možná na svobodu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Matka zmizelé Míši bude čelit soudu za propagaci nacismu. V Německu jsou na tohle přísnější, ale proti teroristovi z Dortmundu nejsou pádné důkazy, byl sice členem IS, ale běhal na svobodě, vědělo se že udržuje kontakty se zločinci. Je to Iráčan, fanatik, zločinec, člen teroristického spolku, a ani tak nebyl vyhoštěn. To je asi stále málo, měl kluk máchnout po mouše tak aby to vypadalo jako hajlování, a to už by bylo jiné tóčo.

Dnešní Evropa je na hlavu postavená. V Česku ještě nemají stopu po zmizelé dívce, ne že bych je kritizoval, vím že je to těžké, ale matku už v hrsti mají, měla nějaké blbé kecy na sociálních sítích, a na krku dříve nosívala hakenkrajc.

To že hoši z IS nemusí být jen v Německu, a mám za to že i v Česku už nějaké sledují, a nejde je vyhostit i když se ví že jsou to členové IS, fanatici kteří si posílají zprávy že nálož je připravena, ale to se jen neustále sleduje, a vyšetřuje v rukavičkách. Ale nosit hakenkrajc, to je nebezpečné, rudá hvězda je košer.

Od matky Muzikářové nic takového nehrozilo, ale možná si v lochu pobyde tři roky. Teď jen aby se tam nenakazila náboženstvím míru, to by pak od ní mohlo leccos hrozit, ale to už by na ní nemohli, leda až s křížkem po funuse. Zrovna jako ty stovky bojovníků od ISIS, které nelze vyhostit natož potrestat. Jen jsou vedeni v nějakém rejstříku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.