maslo2
28.8.2017
Kategorie: Ekonomika

Máslo bude, soudruzi!

Sdílejte článek:

DAN NENOS

Už čekám jenom na chvíli, kdy budeme stát fronty na hajzlpapír.

„Nejúspěšnější ekonomika světa“ dotuje nevýrobu mléka, aby zvedla jeho ceny pro korporace. Mléko se nevyplatí vyrábět, jelikož výrobní náklady jsou vyšší než prodejní cena. To může existovat na volném trhu? Opět přijde nějaký myslitel s argumentem, že trh je k ničemu.

Když je trh mrtvej a eurostátní plánovací komise s našimi socialisty řídí socialistické euronárodní hospodářství, tak je rozhodně mrtvej trh k ničemu.

Rád si vyslechnu kritiku EU dotací od Miloše Zemana. Miloš Zeman se opět mýlil v politice a teď ho to dohání. Škoda, že Miloš Zeman na své chyby přichází cca dvacet let poté, co se podílel na jejich vzniku. My mu ty chyby platíme a část naší populace mu ještě tleská, jak s časovým odstupem kritizuje své vlastní hlouposti.
Chytrý socialistický keynesyánský prezident, chytří socialističtí voliči. Jak se to rýmuje.

Ale socani Vám mohou slíbit jako obvykle: máslo, bude, soudruzi a soudružky, hlavně nám dejte moc a my metodou pokusů a omylů s nenávistí ke svobodnému trhu a podporou estébáckých podnikatelů vaše sny a tužby o prosperující ekonomice naplníme.

ZDROJ: Fcb Dan Nenos

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.