marx_engels_2016
12.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Marxismus, bolševismus a současný neomarxismus

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN RABOCH

Zárodek budoucího bolševismu spatřil světlo světa v Německu a vyšel z marxistických tezí místních filozofů. Exportován byl také z Německa, a to do carského Ruska přesně před 100 lety v osudném roce 1917, vše za mocné podpory německých a amerických bank a průmyslových kruhů.

Pravým důvodem bylo oslabení Ruska jakožto vojenské mocnosti, která mohla ovlivnit výsledek války v neprospěch Německa a Rakouska-Uherska, které se nechalo do této války hloupě zatáhnout. Z Ruska se po válce bolševismus bohužel rozšířil do celé východní Evropy, do Číny a dalších zemí, protože lidé válkou zubožení byli ochotnější přijmout komunistickou diktaturu schovanou pod „filozofii míru“ a nenásilí a boje proti tomu „zlému kapitalistickému imperialismu“.

A protože kapitalistický imperialismus je mrtev, je nutné vymyslet nového nepřítele. A tak máme mimo jiné také globální oteplování. A protože Západu je neomarxismus dávkován pomocí salámové metody kousek po kousku posledních 40—50 let, aniž by místní lidé měli zkušenost s reálným životem v socialismu a pokusy o dosažení komunismu, tentokrát podléhají oni. Podléhají, aniž by viděli nebo cítili, že strkají hlavu do oprátky naprosto dobrovolně a bez většího odporu.

Proto většina současného levičáctví s beranidlem v podobě neomarxismu jde dnes z onoho Západu, nikoliv z Východu, a to za mocné finanční pomoci bankovní a průmyslové oligarchie, které tím sleduje jen jeden jediný cíl. I když i zde ve Střední Evropě a ostatních postkomunistických zemích jede propaganda na plno. Zejména z toho důvodu, že lidé na Východě tu reálnou zkušenost mají, a proto někteří tyto snahy o resuscitaci socialismu či komunismu odmítají. Respektive většinou jen starší lidé.

Proto se propaganda věnuje především mladým lidem, kterým doslova vymývá mozek. Současné školní osnovy, inkluze a jiné výmysly jsou toho důkazem. Mladí lidé na Východě jsou již pomalu stejně nakažení jako jejich vrstevníci na Západě. Všudypřítomná propaganda tlačená médii a sociálními sítěmi z jedné strany rozdmýchává rasovou nenávist tentokrát vůči všemu muslimskému, zatímco z druhé strany nabádá k absolutnímu podřízení se tomu samému náboženství a jeho pro Evropu a Evropany nepřijatelným zvyklostem.

Proto jsou sem dováženy hordy muslimů z předem a účelově rozvrácených lokalit na Blízkém východě a Severní Afriky. A protože tito lidé nebudou původním obyvatelstvem nikdy pozitivně přijatí, protože se také nikdy přirozeně nezačlení do společnosti, budou následovat střety a útoky nejdříve ze strany muslimů (pokud ty současné neřídí a neprovádějí tajné služby, tak už začaly), a posléze pak již z obou stran. Navíc tuto přirozenou nenávist části fundamentálního Islámu vůči všemu křesťanskému a židovskému není těmto lidem třeba nějak moc vysvětlovat. Oni ji chápou jako prostředek setkat se s Alláhem a získat tak svých vysněných 72 panen. A jiskra bude zažehnuta v ten moment, kdy toho původní obyvatelstvo bude mít tak akorát dost. A že tyto protichůdné aktivity jsou koordinovány z jednoho místa, není třeba důvtipným a informovaným lidem ani říkat.

Do toho jsou nainstalováni političtí lokajové, kteří tu nenávist ještě více přiživují tím, že tyto nelegální a s naším evropským prostředím absolutně nekompatibilní imigranty staví nad občany svých vlastních republik, což bude v konečném důsledku spolu s teroristickými útoky tím správným spouštěcím mechanismem budoucích nepokojů, které přerostou v lokální občanské konflikty, které budou následně využité k rozpoutání další velké války.

Nejsem pesimista. Jsem věčný optimista, ale současný světový monetární systém je bohužel proti jakémukoliv optimismu. Celý tento systém je dnes tak předlužený, že buď musí následovat krach absolutně nekrytého rezervního dolaru a návrat k politice měny kryté jakoukoliv hodnotou (zlato, stříbro), a od toho momentu se odvíjející restart zdravé formy celosvětové ekonomiky a lokálních hospodářství, anebo to globalisté vyřeší po svém, tak jako po velké světové krizi v předvečer II. světové války.

A bohužel se obávám, že pokud mám pravdu, bude na konci této nové války svět tak zbídačený, že lidé opět rádi přijmou tu naivní tezi světa bez válek, výměnou za vzdání se opět všech osobních svobod. Konec konců historie se neustále opakuje, protože většina z nás není schopná se z historie poučit.

ZDROJ: Martin Raboch, FCB

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
166 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.