17.1.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Markýzy dobré nálady

Sdílejte článek:

(PR) 17|01|2015

Nevím jak to máte vy, ale mně krátké zimní dny, u nás v nižších zeměpisných polohách často ještě doprovázené inverzní mlhou a dlouhou absencí slunečního svitu, na náladě vůbec nepřidávají. Ne, že bych vyloženě zimu neměl rád, ale jen takovou tu romantickou, na horách s bílým lesknoucím se sněhem, lyžovačkou s kamarády a svařákem za odměnu po „náročném“ výkonu.

Šero zimních dní s nasolenou břečkou pod nohama prostě nesnáším. Existuje prý i spousta odborných studií, které jasně prokazují přímou souvislost mezi nedostatkem slunečního svitu a špatnou psychickou kondicí lidského jedince. Dokonce snad se již tohoto faktu chytilo několik podnikatelských subjektů, kteří nabízejí ve svých provozovnách „nabití“ organismu pomocí speciálních světelných efektů. V zimě tedy můžeme někdy být nevrlí i bez zjevného důvodu a o to nadšeněji očekáváme sluníčkem zalité dny jarní a letní.

mark1

A jak se tak těšíme, můžeme se pomalu na „outdoor living“ za teplých dnů pomalu chystat. Pro mnoho lidí co znám, včetně mne, není větší pohody než si během dne nakoupit ingredience a na večer připravit příjemné posezení s přáteli na zahradě. Grilování při západu slunce, kdy horko dne přechází v příjemný vlahý  podvečer, ochutnávka dobrého vína, vyprávění historek a někdy i brumlavý zpěv. Vůně masa, barvy čerstvé zeleniny, tajemné přísady paní hostitelky. Není to pohoda?

K umocnění této příjemné atmosféry pak samozřejmě patří i dokonalé prostředí, které si pro svoje venkovní radovánky připravíme ať už je to na zahrádce, na terase nebo třeba jen na balkoně. Krásné místo, které bude útulné, odolné proti výkyvům počasí, poskytne příjemnou ochranu a esteticky doplní náš dům nebo byt poskytují markýzy.

mark5

Kazetové markýzy diamond design zajistí pohodlný stín pro vaše terasy a balkony nejlépe. Jejich unikátní nosná konstrukce a minimalistický desing přirozeně doplní jakoukoliv obytnou budovu při celkově jednoduché a uživatelsky příjemné unikátní montáži. Mají vysokou odolnost proti větru, látky jsou chráněny proti celoročním vlivům okolního prostředí a můžete si je vybrat v nekonečné řadě barev. Též s jejich ovládáním budete mít snadnou práci. K dispizici je dálkový ovladač či dokonce systém inteligentního řízení přes mobilní telefon. Pro fajnšmekry je navíc ještě připravena široká nabídka příslušenství, která umožní využití takto zbudovaného odpočinkového prostoru i mimo dokonalé sezónní dny.

mark2

Mohli bychom si tedy dobrou náladu a příjemnou atmosféru letního grilování přenést i třeba do dnešních pošmourných zimních dnů? Při využití LED světel a infra zářičů si můžeme „letní“ sezónu minimálně o hodně prodloužit, abychom nemuseli celé dlouhé měsíce jen sedět doma za kamny. Když nám sluníčko nevychází vstříc, vytvořme si alespoň jeho iluzi a společně se těšme na krásné teplé letní dny, kdy pod markýzami dobré nálady diamond desing bude naše mysl veselejší a život radostnější.   

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.