islamic_rage_boy
10.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Máme ještě vůbec nějakou šanci zabránit totální islamizaci Evropy?

Sdílejte článek:

PAVEL ŘÍHA

Problém není jenom v likvidaci původní kultury a jejím postupném nahrazení středověkým barbarským islámem. Mnohem větší problém nastane, až islám přestane být nástrojem ultralevicových elit a stane se sám dominantní ideologií. To bude konec i oněch elit.

Co nastane potom? Bezpochyby evropský Libanon. Není to samo sebou a jen bohatstvím dotyčných zemí, ale proč běží islamizace nejrychleji právě v těch vojensky a ekonomicky nejsilnějších? Samozřejmě, neomarxismus v nich bují nejdelší dobu a má nejrozsáhlejší zázemí. Současně jsou to sídla mnoha nadnárodních korporací, které vládnoucí neomarxisty korumpují a islamizaci jako nástroj globalizace financují. Jenže tyto země jsou i centrem nejvyššího zájmu expanze islámu. Pokud nějaká ideologie ovládne nejsilnější oblasti protivníka, získat zbytek bude hračka. Takže je logické, že zájem např. Saudů je namířen do těchto tří zemí. Sečteme-li si vnitřní rozkladné síly (nejde o diverzi, ale bohužel o oficiální státní politiku) se silami působícími zvenčí, výsledek nemůže být jiný, než totální islamizace.

A padnou-li tyto tři v Evropě nejmocnější země (Francie, Německo + GB), ovládnutí zbytku Evropy bude jenom otázkou krátkého času. Na světě už nebude síly, která by Evropu zachránila, jako při expanzi německého národního socialismu. Islám totiž získá technologicky velmi vyspělé tři velmoci, z nichž dvě jsou jadernými mocnostmi.

Nějaká V4? Směšná epizoda v následné a konečné islamizaci světa.

Nejtragičtější na všem je, že tento stav a temná budoucnost v otroctví není přímým dílem barbarského a vojensky fakticky slabého islámu, který by bylo možné sprovodit ze světa v řádu měsíců, ale nezřízené touhy evropských tzv. elit po ještě větších a ještě plnějších korytech. Za pár let luxusu jediné generace těchto nabobů budou obětovány celé národy a dva tisíce let jejich mnohdy bolestného rozvoje.

Je z toho nějaká cesta ven? Řekl bych, že ne. Po volbách v Rakousku, Holandsku a Francii je jasné, že se na Mohamedově hostině nevědomé a omámené ovce dobrovolně, s jásotem a máváním prapory samy napichují na rožeň.

ZDROJ: Fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
165 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.