refugee-germany-welcome-740x490
8.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Majitelka německé agentury na pomoc migrantům přiznala, že se zmýlila a chce se přestěhovat do Polska

Sdílejte článek:

IW

Rebecca Sommerová v rozhovoru pro polský týdeník prohlásila, že pro Německo je již v této otázce příliš pozdě. Dobrovolnice spolupracující s uprchlíky a svého času přívženkyně rozhodnutí německé kancléřky Angely Merkelové otevřít hranice Německa více než milionu převážně muslimských migrantů, připouští, že se zmýlila, a proto se rozhodla emigrovat do Polska. Pro Německo je podle jejího názoru nyní příliš pozdě.

schneiderPo tom, jak Rebecca Sommerová založila v roce 2012 agenturu na pomoc migrantům, s radostí přivítala příliv uprchlíků, kteří do Německa začali přicházet v druhé polovině roku 2015.

„V té době jsem chtěla pomoci všem a skutečně jsem věřila, že všichni tito lidé utekli z pekla a byli ve stavu naprosté nouze, „řekla Sommerová pro polský týdeník Do Rzecz.

S dalšími 300 dobrovolníky začala Sommerová poskytovat novým přistěhovalcům kurzy německého jazyka s cílem pomoci jim integrovat se do společnosti.

S nadějí, že „jejich středověký pohled se časem změní“, však brzy došla k tomu, že „muslimští uprchlíci vyrůstali s hodnotami, které jsou zcela odlišné“. Sommerová poznamenala, že tito lidé byli od dětství indoktrinovaní islámem včetně vymývání mozků. Poukázala také na jejich odmítání jiných hodnot a pohrdání „nevěřícími“.

To nakonec vedlo i další dobrovolníky, aby s touto prací skončili. Především po tom, co ji začali označovat vulgárními slovy.

Dobrovolnice nyní přiznává omyl a dodává, že muslimská migrace představuje existenciální hrozbu pro německý způsob života. Tento problém se podle jejího názoru ještě zhorší procesem slučování rodin, když migranti budou moci pozvat své příbuzné bydlet do Německa.

Odpor Polska a Maďarska v uprchlické otázce může podle jejího názoru způsobit, že do těchto zemí by mohli přijít bydlet více Francouzi a Němci. V této souvislosti obě země označila za možné ostrovy stability v Evropě.

Zdroj: infowars.com 

Poznámka redakce 18.2.2018: Rebecca Sommerová tuto zprávu dementuje. V časopise Sputnik sděluje, že se do Polska stehovat nebude, nemá strach a bude nadále pracovat v Německu jako pomocnice migrantů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
57 komentářů
  • Helena Novotná
   • Helena Novotná
  • Helena Novotná
      • Helena Novotná
    • Helena Novotná
  • Helena Novotná
 1. Helena Novotná
 2. Helena Novotná
  • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.