TRUMPZEMANPUTIN
23.9.2017
Kategorie: Politika

Má to nějak popletené náš pan prezident

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Strašně moc stál o setkání s americkým prezidentem. Ten asi věděl moc dobře, proč zase o to nestál on. A kdo za to může? Kmoníček!

Velvyslanec v USA Hynek Kmoníček se ocitl v nelibosti Miloše Zemana. Prezident mu vyčítá, že nedokázal zařídit návštěvu ve Washingtonu. Při každoročním slavnostním setkání prezidenta s českými velvyslanci na Pražském hradě neseděl Kmoníček u stolu s prezidentem, kde měl v předchozích letech jistou židli. A tak se náš ministr zahraničí Hynek Kmoniček dostal na černou listinu. V delegaci prezidenta na zasedání OSN být nesměl. Pokoutně ho tam dostalo ministerstvo zahraničí, do jehož delegace byl nominován. Místo našeho velvyslance v USA jsme se tak při zasedání OSN dívali my a celý svět sálu na mluvčího prezidenta Ovčáčka sedícího v první řadě sálu. Tedy vlastně zbytek toho světa, kterého ještě řeči našeho prezidenta zajímají. Kde jsou ty doby kdy jiný český prezident řečnil před plnými sály a sklízel potlesk ve stoje.

On je totiž náš pan prezident neomylný a viník se vždy musí najít. To, že se nenajde článek pana Peroutky „Hitler je gentleman“ bude mít jistě taky viníka. Nakonec se ukáže, že za to může sám proradný Peroutka, protože ho vůbec nenapsal. A tím pádem se dostane do nemilosti vrchnosti.

Miloši Zemanovi se jeho sen splnil a nakonec se s Donaldem Trumpem vyfotil. Spolu s desítkami dalších, dodávám. Asi pochopil, že tím dosáhl vrcholu možného, protože následně sepsul projev Donalda Trumpa v OSN jako projev malého kloučka. Je přeci jasné, že máme na Hradě génia a ostatní ničemu nerozumí.

Odměna přišla skoro současně. Miloš Zeman dostal osobní pozvání od Vladimíra Putina do Soči. A prezident se zářícím obličejem sděluje světu, že to pro sebe bere jako vyznamenání. Upřímně řečeno těmto jeho slovům rozumím.

FLASKA
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 2,74 out of 5)
Loading...
loading...
82 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.