islonline
27.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Levicový a muslimský sen o přínosů přílivu uprchlíků aneb muslimové se budou smát určitě

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN 27|05|2016

Stoupenci přestěhování obyvatel Afriky a islámského světa do Evropy, tzv. podporovatelé uprchlíků, se snaží zlomit odpor hrstky posledních rozumných obyvatel Evropy tvrzeními, že příliv masy uprchlíků prospěje naší ekonomice.

V této propagandě podporovatelům přílivu masy uprchlíků zdatně pomáhají sami muslimové, kteří tvoří převážnou část z tzv. uprchlíků. Tedy příliv uprchlíků napomáhá růstu a posilování muslimů ve společnosti a je tedy v jejich zájmu, aby příliv uprchlíků pokračoval.

Inu a tedy levice a muslimové nám tvrdí, že „uprchlíci vrátí vložené náklady Evropským zemím“. Například slovenský propagandistický web muslimů Islamonline.sk zveřejnil zprávu pod názvem: „Uprchlíci do pěti let vrátí vložené náklady EU dvojnásobně“. Ano, konečně další „experti“ potvrzují to, co říkají muslimové a levice: „Příliv uprchlíků je ekonomicky přínosný“!

Jenže soudruzi dělají zásadní chybu, ale to mne ani tak nepřekvapuje. Protože levicoví a muslimští soudruzi již v minulých generacích ukázali, že nepřipouštějí možnost selhání jejich teorií. Tedy ani nepřipouštějí možnost, že příliv uprchlíku bude znamenat ekonomické problémy v budoucnu.

Jenže realisté tak slepí nejsou. Například studie zveřejněná v Die Welt od Institutu pro výzkum pracovního trhu a zaměstnanosti IAB popisuje, že:

  • Uprchlíci s vysokoškolským vzděláním tvoří – 5 %
  • Uprchlíci s žádnou profesní kvalifikaci tvoří – 87 %
  • První dva roky po příchodu do Německa je 90 % uprchlíků bez práce, po 5 letech je bez práce stále ještě 50 % uprchlíků!
  • Uprchlíci potřebují v průměru 13 let, aby měli stejnou úroveň zaměstnanosti, jako legální přistěhovalci!

Jak přiznává europoslanec Zdechovský: „Aby se odlehčilo sociálnímu systému, musí se z uprchlíků stát kvalifikované síly. A nesmí to trvat déle než 10 let. Jinak se to, co do nich bylo vloženo, nevrátí.“

Takže co budou dělat evropské státy, pokud se (opět) ukáže, že levicové sliby o přínosů přílivu masy uprchlíků se ukáži být opět chimérou?? Zvednou daně, zruší důchody nebo budou trestat ty, co levicové sny o ráji pro uprchlíky odmítnou financovat a otročit na něj?

Již dříve jsem napsal článek o tom, že multikulturalismus je rasistickou teorií, která nenávidí vlastní a miluje cizí. O neziskovkách asi takto: Podporují příliv uprchlíků a také islámské teroristy. A ještě k tomu berou na to dotace od německého státu!

Co píši muslimové:

522929_article_photo_BIgtudB0_900x

ZDROJ: Lukáš Lhoťan

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.