LETY8217
23.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Lety: Tak se to konečně povedlo …

Sdílejte článek:

VLADIMÍR NĚMEC

S velkou slávou bylo na ČT oznámeno že se ministru kultury Hermanovi podařilo těsně předtím než půjde od válu uzavřít smlouvu s firmou AGPI na odkup vepřína v Letech u Písku. Samozřejmě že za státní peníze a hodlá ho věnovat Muzeu Romské kultury. Je vidět že stát má peněz dost když je může rozhazovat.

Nikdo by neprotestoval kdyby si to cikáni koupili za svoje a taky by si tam mohli zase za svoje postavit co chtějí. Jenomže to všechno bude za státní neboli za peníze vybrané na daních. A supi se už slétají na kořist neboli se přemýšlí co by se tam vlastně postavilo. Postaví si svou kapličku cikáni/Romové sami nebo to bude muset zase udělat některá firma placená ze státního? 

letyVlastně Romové jsou sponzorovaní ze státního rozpočtu takže všichni jim přispějí a určitě dobrovolně, vlastně nikdo se nikoho na nic neptal, upeklo se to ve vyšších patrech politiky za pošťuchování z ciziny – dokonce i z OSN.

 Jediní kdo by do toho mohli do toho hodit vidle jsou akcionáři kteří musí prodej schválit na valné hromadě. 

Výsledek bude jako vždy: Velká sláva při zahájení bourání, při zahájení výstavby, při otevření ať tam bude co chce a jednou ročně při nějakém výročí s delegacemi. Jsem zvědav kdo bude areál udržovat v pořádku, sami Romové za svoje nebo se najme firma za státní? A taky kolik Romů tam bude chodit na návštěvy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
168 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.