LETY8217
23.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Lety: Tak se to konečně povedlo …

Sdílejte článek:

VLADIMÍR NĚMEC

S velkou slávou bylo na ČT oznámeno že se ministru kultury Hermanovi podařilo těsně předtím než půjde od válu uzavřít smlouvu s firmou AGPI na odkup vepřína v Letech u Písku. Samozřejmě že za státní peníze a hodlá ho věnovat Muzeu Romské kultury. Je vidět že stát má peněz dost když je může rozhazovat.

Nikdo by neprotestoval kdyby si to cikáni koupili za svoje a taky by si tam mohli zase za svoje postavit co chtějí. Jenomže to všechno bude za státní neboli za peníze vybrané na daních. A supi se už slétají na kořist neboli se přemýšlí co by se tam vlastně postavilo. Postaví si svou kapličku cikáni/Romové sami nebo to bude muset zase udělat některá firma placená ze státního? 

letyVlastně Romové jsou sponzorovaní ze státního rozpočtu takže všichni jim přispějí a určitě dobrovolně, vlastně nikdo se nikoho na nic neptal, upeklo se to ve vyšších patrech politiky za pošťuchování z ciziny – dokonce i z OSN.

 Jediní kdo by do toho mohli do toho hodit vidle jsou akcionáři kteří musí prodej schválit na valné hromadě. 

Výsledek bude jako vždy: Velká sláva při zahájení bourání, při zahájení výstavby, při otevření ať tam bude co chce a jednou ročně při nějakém výročí s delegacemi. Jsem zvědav kdo bude areál udržovat v pořádku, sami Romové za svoje nebo se najme firma za státní? A taky kolik Romů tam bude chodit na návštěvy?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
169 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.