1200px-Film_strip
16.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kukaj.cz: Sledujte filmy a seriály online bez reklam

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Čím dál více lidí si místo televize zapne raději počítač a pustí si nějaký film nebo seriál online. Má to své nesporné výhody – nemusíte spoléhat na nudný televizní program, nebudou vás v půlce filmu přerušovat reklamy, a ještě si pustíte vlastně cokoliv. Nezáleží na tom, zda chcete zkouknout starou řadu oblíbeného seriálu, či novinku, co šla minulý měsíc do kin. Internet je plný seriálů i filmů, které tam můžete vidět zcela zdarma.

Velkou výhodou je, že sledovat filmy online lze opravdu kdykoliv a kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Ne mobilní internet, protože při načítání videa se spotřebuje velké množství dat a pravděpodobně by se vám tím vyčerpal měsíční limit, dívejte se raději na wi-fi. Jinak je ale úplně jedno, zda máte v ruce mobilní telefon, tablet, nebo ležíte v posteli s notebookem. Online videa, filmy a seriály si pustíte na čemkoliv. Otázkou zůstává, na jakém webu je sledovat.

Koukejte na Kukaj.cz

Portálů nabízejících filmy ke zhlédnutí najdete spoustu. Na hromadě z nich je poměrně dobrý výběr, ovšem jakmile už nějaký film či oblíbený seriál najdete, možná budete překvapení, kolik automaticky otevřených reklam musíte pozavírat, abyste si jej vůbec mohli spustit. Weby chtějí na něčem vydělávat, ale skutečně to musí dělat tímto nepříjemným způsobem, který všechny uživatele otravuje?

Že to jde i jinak ukazuje portál Kukaj.cz. Tady reklamy nepotkáte. Prostě si najdete svůj film, seriál nebo video a spustíte jej. Pokud si budete pouštět více filmů či seriálů, je možné, že se po vás bude chtít sdílení na Facebooku. Ovšem tím máte šanci ukázat i svým přátelům, kde mohou sledovat filmy bez reklam.

Z bohatého seznamu si určitě vyberete

Na Kukaj.cz najdete bohatý výběr filmů i seriálů pro děti a dospělé. Zhlédnete zde pořady, které už se v televizi nedávají, i novější filmy. A pokud nevíte, na co se dnes podívat, nechte se inspirovat výpisem nejsledovanějších videí za posledních 24 hodin, 7 dní či 14 dní.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.