1200px-Film_strip
16.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Kukaj.cz: Sledujte filmy a seriály online bez reklam

Sdílejte článek:

Čím dál více lidí si místo televize zapne raději počítač a pustí si nějaký film nebo seriál online. Má to své nesporné výhody – nemusíte spoléhat na nudný televizní program, nebudou vás v půlce filmu přerušovat reklamy, a ještě si pustíte vlastně cokoliv. Nezáleží na tom, zda chcete zkouknout starou řadu oblíbeného seriálu, či novinku, co šla minulý měsíc do kin. Internet je plný seriálů i filmů, které tam můžete vidět zcela zdarma.

Velkou výhodou je, že sledovat filmy online lze opravdu kdykoliv a kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Ne mobilní internet, protože při načítání videa se spotřebuje velké množství dat a pravděpodobně by se vám tím vyčerpal měsíční limit, dívejte se raději na wi-fi. Jinak je ale úplně jedno, zda máte v ruce mobilní telefon, tablet, nebo ležíte v posteli s notebookem. Online videa, filmy a seriály si pustíte na čemkoliv. Otázkou zůstává, na jakém webu je sledovat.

Koukejte na Kukaj.cz

Portálů nabízejících filmy ke zhlédnutí najdete spoustu. Na hromadě z nich je poměrně dobrý výběr, ovšem jakmile už nějaký film či oblíbený seriál najdete, možná budete překvapení, kolik automaticky otevřených reklam musíte pozavírat, abyste si jej vůbec mohli spustit. Weby chtějí na něčem vydělávat, ale skutečně to musí dělat tímto nepříjemným způsobem, který všechny uživatele otravuje?

Že to jde i jinak ukazuje portál Kukaj.cz. Tady reklamy nepotkáte. Prostě si najdete svůj film, seriál nebo video a spustíte jej. Pokud si budete pouštět více filmů či seriálů, je možné, že se po vás bude chtít sdílení na Facebooku. Ovšem tím máte šanci ukázat i svým přátelům, kde mohou sledovat filmy bez reklam.

Z bohatého seznamu si určitě vyberete

Na Kukaj.cz najdete bohatý výběr filmů i seriálů pro děti a dospělé. Zhlédnete zde pořady, které už se v televizi nedávají, i novější filmy. A pokud nevíte, na co se dnes podívat, nechte se inspirovat výpisem nejsledovanějších videí za posledních 24 hodin, 7 dní či 14 dní.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.