crapok
1.9.2016
Kategorie: Společnost

Krutá pravda, kterou nechce nikdo slyšet

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HENRICH ŠTROBL

Sleduji situaci v Naší zemi již několik let. Bohužel pravda je tak krutá , že ji raději nechceme slyšet a utišujeme se , že volby všechno změní. Nezmění a je to jen a jen naše vina.

Na začátku migrantské krize se začaly tvořit početné skupiny na FB. Každý si zakládal skupinu proti migrantům, každý chtěl spasit svět klackem. Bohužel dnes je v těchto skupinách maximálně 10 000 lidí a uspokojí je sdílet paranoidní články z webů typu AC24, které jsou založeny čistě na vydělávání peněz a bludy na nich publikované mnohdy hraničí s psychickou nemocí.  Pak je tu i výroba různých vtipných obrázků na téma „Sobotka“ nebo „migranti“ Já nepopírám taky jsem jich pár vytvořil, ale doufal sem v to, že to třeba lidi nakopne…

Bohužel se tak nestalo a zůstali sme u lidové tvořivosti. V těchto skupinách se na začátku objevoval jeden hrdinský post za druhým…“ Tohle u nás nikdy nedopustíme“… A čas plynul a lidi se uspokojili tím, že to tady prostě nedopustíme. A dnes? Muslimové se tu objevují v čím dál větším počtu, bez nějakých kvót a jiných nařízení z Bruselu a od báby Merkel. A co jsem udělali?..Nic…

No a hřebíčkem do rakve je, že na plánované demonstraci se sejde 5000 lidí. To je na změnu režimu opravdu hodně málo.  Jenže třeba FB skupina „Moje země moje pravidla“ má 53 000 lidí. To už by byla slušná demonstrace, jenže tato stránka se soustředí hlavně na tvorbu obrázků a videí ale zatím jsem neviděl, že by organizovala nějakou akci která by měla smysl. Navíc lidé v různých skupinách se ani nedají sčítat, protože v nich najdete stejné lidi. Naopak je nehorázné množství těch, kteří ještě pořád podporují tu sebranku ČSSD, což tedy absolutně nepochopím. Jak může někdo podporovat islamizaci našeho státu? Copak se všichni zbláznili? Je nepochopitelné jak těmto lidem pracuje mozek. Pokud teda vůbec nějaký mozek mají, u mnohých o tom silně pochybuji.

To je ten největší problém a důvod, proč se tady nic nezmění. Zatímco co voliči stran jako je ČSSD, TOP09, ODS atd. zůstávají stabilní a věrní , zbytek národa, který by mohl opravdu něco změnit se rozdělil do mnoha skupin a tím ztratil svoji sílu. Ano je zřejmé, že tyto strany ztratily pár set voličů … jenže ti se rozdrobili do menších stran a velké strany tuto ztrátu nahradí koalicí. Takže suma sumárum nic se nezmění, protože na to nemáme potřebnou sílu. Malé strany se nedostanou do parlamentu, ty co se tam dostanou budou jen přihlížet. 

Je to tak těžké pochopit, že model parlamentní demokracie nedovolí, aby se do vlády dostali ti co chtějí změnu? Že tento model od revoluce funguje tak, že si prostě největší strany jen přehazují vládu po vzoru “ každý chvilku tahá pilku“ a není žádný zákonný způsob jak je odsud dostat. Prostě se vždy na pár let vystřídají u moci. Stejně strana v opozici bere slušné peníze no a za 4 roky si to zase prohodí a každý je spokojen. Například komunisti se od revoluce vezou na vlně, berou penízky , za nic nejsou zodpovědní, protože o ničem nerozhodují ale peníze berou. Žádná strana s nima do koalice nepůjde, takže tam vlastně jen zabírají poslanecká křesla, což velice vyhovuje lidem ostatních stran, protože ubrali velkou část voličů která by mohl něco změnit.

Dalším střípkem do skládačky kruté reality je fakt, že miliony lidí vůbec nemají zájem o to co se tady děje. Je jim to jedno, neví co je šaría, neví nic o migrantech a dokud jim slimák netluče na dveře je jim to jedno. Poslední dobou chodím a snažím se lidi motivovat aby se rozhodli pro změnu. Je až šokující kolik lidí opravdu kašle na to co se tady děje. A nejsou to jen bohatí, kteří žádnou změnu nechtějí protože jim je dobře. Jsou to i lidé co mají dvě práce, aby nezdechli hlady a přesto je nezajímá co se v této zemi děje. Jak je tohle vůbec možné?

Proč lidi nevidí, že Sobotka se sám korunoval králem české země, proč lidi nevidí jak politici rozkradli a rozprodali naši zem? Jak je vůbec možné, že si lidi v tichosti vyslechnou, jak si politici přidali dalších 5000 ke svým platům, zatímco co mnozí nemají na slušný život a přežívají od výplaty k výplatě i když pracují. Kde je ten národ , který držel při sobě? Národ , který sice museli k revoluci dokopat sami komunisti, ale když už se tak stalo tak vyšel do ulic?

Takže souhrnem, volby nic nezmění, to je nad slunce jasné, politici kradou a kradou, ožebračují lidi, pomaličku ale jistě islamizují naší republiku za tichého souhlasu obyvatelstva a aby toho nebylo málo pomalu ale jistě trhají na kusy listinu práv a svobod, na které si demokracie na samém počátku u nás tak hrozně zakládala. A krutá pravda je, že tohle už změní jen a jen revoluce a to se vším všudy. Čas, kdy jsme to mohli změnit po dobrém, je už dávno pryč. Ale mlčeli jsme a nechali to zajít až sem a to je bod odkud není bez revoluce návratu. Dokud si tohle lidé neuvědomí, dokud jim bude záležet více na 12 000 výplaty než na tom co bude s jejich potomky, dokud nepochopí , že v jednotě je síla a malé skupinky těch co chtějí změnu nic nevyřeší, bude tento stát tam kde je ted a my budem dál pouze otroci co makaj za byt a stravu.

My musíme bojovat nejprve u nás doma a vybojovat si svobodu, pak teprve můžeme měnit něco co se na nás hrne z EU nebo z muslimských zemí. Nelze bojovat na více frontách na to doplatil i Hitler. A v našem státě je pořád dost nepřátel, se kterýma bychom se měli vypořádat a to rázně. Hodně lidí i když jsou proti vládě a muslimům, nechtějí slyšet slovo revoluce a už vůbec ne krvavá, jenže to je přesně to co nás nikdy nezbaví okovů , kterýma nás vlády teto země přikovaly k zemi. Dokud tohle všechno lidi nepochopí, žádná změna nebude!

ZDROJ: Henrich Štrobl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.