12.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Kriminalita přistěhovalců

Sdílejte článek:

MARP 12|06|2015

Menšiny všude ve světě způsobují mnohem více násilí a zločinů, než bílá většina.

USA – černoši a hispánci

Ačkoliv černoši v USA tvoří jen 12% obyvatelstva, mají na svědomí více než polovinu všech vražd. Například za rok 2006 z celkových 12 447 pachatelů vražd bylo 6 843 pachatelů černých (to je 54,8 %). U amerických černochů je silný rasismus a nenávist proti bílým. Jako oběti svých útoků, vražd, znásilnění a přepadení si černoši vybírají témeř vždycky bílé oběti. Z celkového počtu rasově motivovaných útoků 85 až 90% spáchají černoši.

Znásilnění : např. v roce 2005 bylo 37460 případů, kdy černoch znásilnil bělošku. A jen 10 případů, kdy běloch znásilnil černošku. V jiných letech je vidět stejný nepoměr.

Podle statistik FBI černoši už zabili při rasově motivovaných útocích od roku 1964 do roku 1994 přibližně 45 tisíc lidí (převážně bílých). To je víc obětí, než Amerika ztratila ve válce v Korei.

Ozbrojené pouliční gangy – jen 10% členů gangů jsou běloši, téměř všichni jsou černoši, nebo hispánci.

kriminalita

Z této statistiky naprosto jasně vyplývá: více menšin ve státě = hodně násilí a zločinů. Naopak ve státech, kde jsou téměř všichni obyvatelé běloši (např. Dakota nebo Vermont), tam je bezpečno a velmi nízká kriminalita.

Švédsko, Norsko, Dánsko – vlny znásilňování bílých žen

V severských zemích velký počet přistěhovalců z Afriky – hlavně muslimů a černochů. Ti tam mají na svědomí silný nárůst kriminality. Muslimové agresivně šíří islám a schválně napadají a znásilňují bílé ženy a dívky, které jdou ven nezahalené, bez muslimského šátku, nebo v minisukni apod.

Ve Švédsku se potýkají s vysokým počtem případů znásilnění švédských žen. Pachatelé jsou z 85% černí přistěhovalci.

Časté jsou i útoky na bílé dívky mladší 15 let, v roce 1995 zaznamenali 258 případů znásilnění dívek mladších 15 let, v roce 2004 už to bylo 467 případů Před 50 lety, když ve Švédsku ještě téměř žádní imigranti nebyli, kriminalita zde byla velmi nízká a znásilnění se tu stávalo jen výjimečně.

Mladí muslimové dokonce prohlašují, že znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu. Ve městech, kde je hodně imigrantů, si bílé švédské dívky ze strachu obarvují vlasy na černo a chodí zahalené, aby nebyly terčem útoků.

Ve švédském městě Malmö je 6-krát více případů znásilnění, než v dánské Kodani. Přitom Kodaň má více obyvatel, než Malmö, takže by mělo být více těchto zločinů v Kodani. Proč tomu tak není? Odpověď je jednoduchá – v Malmö žije mnohem větší komunita muslimských a černošských imigrantů než v Kodani. Další důkaz, že přistěhovalci způsobují nárůst násilné kriminality.

ISLAMIMIG

Británie – multikulturní „ráj“

Za posledních 17 let přišlo do Británie 2,3 milionu imigrantů, hlavně z Afriky a Asie. Ovšem počet imigrantů je ve skutečnosti mnohem větší, protože statisíce dalších přišly ilegálně. Podle londýnské Metropolitní policie v roce 2006 z celkového počtu osob vyšetřovaných kvůli ozbrojeným útokům a loupežím jich bylo 79% z africké a karibské menšiny.

V poslední době výrazně přibývá útoků nožem. Průměrně každých 24 minut je v Británii někdo napaden a pobodán nožem. Každý rok zemře po útoku nožem kolem 20 teenagerů. Pachatelé jsou většinou imigranti z muslimských, afrických nebo karibských států.

Británie také zažila teroristické útoky provedené muslimskými přistěhovalci. Zemřely desítky lidí.

Imigranti se tam, stejně jako jinde v Evropě, velmi rychle množí. Hlavně muslimové. Muslimky, asiatky a černošky rodí v Británii průměrně 2,5 dětí na osobu. Bílé Angličanky zvládají jen 1,7 dětí na osobu. Britové, kdysi hrdý a velmi úspěšný národ. Teď se z nich stávají cizinci ve své vlastní zemi.

Francie – do 45 let počet imigrantů převýší počet bílých Francouzů

O násilnostech na předměstích francouzských měst všichni víme.

Ale je tu jiná zajímavá věc. Společnost Contribuables Associés se nebála levičáckých útoků a obviňování z rasismu a fašismu, a vypracovala studii, která hodnotí pozitivní a negativní dopady imigrace ve Francii. Zde se jedná hlavně o černošské a muslimské imigranty ze severní Afriky.

Je to první studie svého druhu. Vyčíslila skutečnou cenu, kterou platí Francie za imigraci.

Výsledky studie jsou takové:

  • – ve Francii žije 6,868,000 imigrantů, což je 11% populace
  • – imigrace snížila růst HDP o dvě třetiny
  • – imigranti stáli Francii celkem 71,76 miliard euro
  • – imigranti přinesli Francii jen 45,57 miliard euro

Příjmy, které Francii přinesli imigranti jsou mnohem menší, než výdaje, které musela kvůli imigrantům Francie vynaložit. Rozdíl, zaplacený daňovými poplatníky, je 26,19 miliard euro.

Takže vidíme, že imigranti se Evropě nevyplatí. Přináší mnohem více škody, než užitku. Když tomu připočteme všechno to násilí a teror, který imigranti způsobují, tak nám vyjde, že člověk, který sem chce imigranty pouštět je buď psychicky narušený, anebo je to multikulturní fanatik toužící po zničení své vlastní země.

ZDROJ: Marp

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.