39-luxusni-toaletka-se-zrcadlem-800x650
3.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Krása se vyplatí

Sdílejte článek:

Být krásná si přeje každá žena. Dokonce se to od ní očekává. A vypadat celý den dobře je velmi náročný úkol, což si muži často vůbec neuvědomují. Naštěstí ve 21. století již mají ženy řadu možností, jak si ve svém vzhledu pomoci, zvláště když jim na něm obzvlášť záleží.

Kde se zkrášlovat?

Při používání líčidel a dalších prostředků ke zkrášlení je naprosto nudné zrcadlo. Pokud bydlíte sama, není to problém. Kdo si však může dovolit bydlet sám. V mládí sdílíte domov s rodiči, potom se svými spolubydlícími a následně partnerem a novou rodinou. Celou tu dobu se jediné použitelné zrcadlo nachází v koupelně. Pokud se ovšem potřebujete pořádně připravit, nalíčit se, nanést si make-up, rtěnku a další nezbytnosti, vyžaduje to čas, při kterém vás v koupelně pořád někdo otravuje. V ještě horším případě mu lahvičky s kosmetickými prostředky překáží a pořád je přesouvá na jiné místo a vy je následně nemůžete najít. Jaké je nejlepší řešení tohoto problému?

Toaletní stolek se zrcadlem

Používat toaletní stolek se vyplatí z několika důvodů. Zaprvé máte před zrcadlem tolik času, kolik si sama určíte. Dále jde o takový malý soukromý kosmetický salon, kam si můžete dát veškerou potřebnou kosmetiku. K dispozici vám jsou poličky, šuplíky či přihrádky. Díky rozsáhlým možnostem uskladnění si tak lze udělat ve věcech pořádek a mít všechno na svém místě. Navíc vám žádný muž opravdu toaletní stolek organizovat nebude.

Nejlepší místo pro zkrášlení

Nyní již bude aplikování kosmetiky o mnoho jednodušší a méně stresující, tudíž se můžete lépe připravit na pohovor, důležité jednání či samozřejmě rande, kde chcete opravdu vypadat co nejlépe to bude možné. Možností k výběru najdete spoustu, ale pro začátek zkuste vyzkoušet například toaletní stolek dub sonoma či jiný pro vás zajímavý model.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč, Barbora Fleissigová 100,- Kč, Anonymní dárce 1920,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 125,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.