koulenovy-nabytek-s-umyvadlem-bily-nancy-800x650
29.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Koupelnové skříňky, které budou slušet i menším koupelnám

Sdílejte článek:

Dávno jsou pryč doby, kdy koupelna představovala pouze místo k ranní a večerní hygieně, přičemž stále více lidí se po náročném pracovním dni zavře v koupelně, ulehne do vany a relaxuje. Dominujícím prvkem koupelny je bezpochyby vana, respektive sprchový kout, ovšem zapomínat byste neměli ani na další vybavení, jako je koupelnový nábytek.

V panelákových koupelnách většinou bojujete s nedostatkem prostoru, ale i v takové malé místnosti se dá nainstalovat úložný prostor, kam uschováte saponáty. Podívejme se tedy, jak vybrat koupelnové skříňky, které nebudou překážet, ba naopak budou místnosti slušet.

Koupelnový nábytek do menších koupelen

65-koupelnova-sestava-vysoka-skrinka-800x650Ve stísněné místnosti je velice těžké najít prostor, kam si uložíte kosmetiku, ručníky, saponáty a další nezbytnosti. Pokud nemáte možnost navrhnout si designově zajímavé řešení, protože vám v tom brání malé rozměry koupelny, zapojte svou fantazii a najděte skříňku, která dokonale zapadne například pod umyvadlo. Většinou bývá totiž prostor pod umyvadlem nevyužitý, což je obrovská škoda. Ideálním řešením je zrcadlová skříňka do koupelny, která většinou obsahuje i umyvadlo, a tak spojíte příjemné s užitečným.

Ve velkých koupelnách se vyřádíte

Jestliže bydlíte v prostorném rodinném domě, můžete být mnohem kreativnější. Dokonce si dovolíte i koupelnové skříňky vysoké, jež působí elegantně a vznešeně. Důležité je, aby byla koupelna vybavena v jednotném stylu, protože jedině tak nepůsobí kýčovitě a chaoticky. Výrobci koupelnového nábytku mají v nabídce také sestavy, a tak jednotlivé kusy vzhledově korespondují.

V současné době existuje spousta společností zabývající se prodejem koupelnového nábytku. Jedním z nich je specialista jménem dona-shop.cz, který se pyšní bohatým produktovým portfoliem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.