koulenovy-nabytek-s-umyvadlem-bily-nancy-800x650
29.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Koupelnové skříňky, které budou slušet i menším koupelnám

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Dávno jsou pryč doby, kdy koupelna představovala pouze místo k ranní a večerní hygieně, přičemž stále více lidí se po náročném pracovním dni zavře v koupelně, ulehne do vany a relaxuje. Dominujícím prvkem koupelny je bezpochyby vana, respektive sprchový kout, ovšem zapomínat byste neměli ani na další vybavení, jako je koupelnový nábytek.

V panelákových koupelnách většinou bojujete s nedostatkem prostoru, ale i v takové malé místnosti se dá nainstalovat úložný prostor, kam uschováte saponáty. Podívejme se tedy, jak vybrat koupelnové skříňky, které nebudou překážet, ba naopak budou místnosti slušet.

Koupelnový nábytek do menších koupelen

65-koupelnova-sestava-vysoka-skrinka-800x650Ve stísněné místnosti je velice těžké najít prostor, kam si uložíte kosmetiku, ručníky, saponáty a další nezbytnosti. Pokud nemáte možnost navrhnout si designově zajímavé řešení, protože vám v tom brání malé rozměry koupelny, zapojte svou fantazii a najděte skříňku, která dokonale zapadne například pod umyvadlo. Většinou bývá totiž prostor pod umyvadlem nevyužitý, což je obrovská škoda. Ideálním řešením je zrcadlová skříňka do koupelny, která většinou obsahuje i umyvadlo, a tak spojíte příjemné s užitečným.

Ve velkých koupelnách se vyřádíte

Jestliže bydlíte v prostorném rodinném domě, můžete být mnohem kreativnější. Dokonce si dovolíte i koupelnové skříňky vysoké, jež působí elegantně a vznešeně. Důležité je, aby byla koupelna vybavena v jednotném stylu, protože jedině tak nepůsobí kýčovitě a chaoticky. Výrobci koupelnového nábytku mají v nabídce také sestavy, a tak jednotlivé kusy vzhledově korespondují.

V současné době existuje spousta společností zabývající se prodejem koupelnového nábytku. Jedním z nich je specialista jménem dona-shop.cz, který se pyšní bohatým produktovým portfoliem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.