21.6.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Konec rasismu: Přizpůsobíme svůj životní styl menšinám!

Sdílejte článek:

BRAK EXSTRÖM 21|06|2014

To je furt nějakejch keců, že se chudák diskriminovanej cikán nebo zbloudilej mudžahedín  nemůže pořádně začlenit do naší většinový společnosti. Nejen prej v Česku, ale v celý multikulturní Evropě. Bruselští potentátové z toho maj kopřivku, domácí ouředníci hysteráky a sluníčkový spolky pak ani pomalu nestačí utrácet tu škváru, co jim na boj  za rovnoprávnost a „Světový mír!“ vládnoucí dobroserové pravidelně sypou.

 

 

Přitom problém má překvapivě jednoduché řešení. Nebudeme pozitivně diskriminovat uvedené menšiny, ale ty bílý rasisty a xenofoby, co se každej den flákaj v práci a platí daně jak mourovatí.  Donutíme je přehodnotit svůj životní styl a naučíme je mentalitě a novému, politicky korektnímu životnímu stylu utiskovanejch minorit. Pak už bude jen stačit, aby si všichni navzájem podali ruce a bude krásnej sluníčkovej den plnej pravdy, lásky a porozumění.

 

V první řadě bude nutný u některejch jedinců zlikvidovat pracovní návyky a přeorientovat je na čórky, černej obchod s bílým masem nebo na vyhlížení listonošky. Jistě, nebude to jednoduchý. Bílej rasista bude každý ráno chtít utíkat do procesu a za almužnu tam hákovat. Jenže už to nebude možný. U jeho soustruhu bude stát pět dříve sociálně vyloučenejch gamblerů nově  nadrženejch točit koly, ale  tentokrát kapitalismu a to osm hodin denně.

 

Těžký to bude s bydlením. Ne každej má vlohy pro topení parketama, házení bordelu z oken nebo kadění mezi záhonkama na zahradě. K tomu ale bude přímo určenej street worker specialista, kterej vysvětlí, pomůže a po totální devastaci příbytku najde novej, fajnovej, voňavej. Vybydlený ghetta pak budou za trest obývat nově nepřizpůsobiví, kteří i přes zákaz budou makat, budovat nebo se dokonce vzdělávat!

 

 

Jinak školství bude v pohodě. Postačí Speciální školy praktických dovedností, který se daj zmáknout za pár měsíců. Žádná otravná povinná docházka, škola života!  Kdo se naučí podepsat, dostane bakaláře, kdo se naučí podepsat celým jménem, bude magistr, kdo bez pomoci vyplní žádost o dávky, to bude honorace, to bude pan doktor. EU a její byrokrati budou šílet nadšením jak máme vzdělanej, a to dokonce rasově i genderově vyváženě, národ podle jejich tabulek.

 

 Malinko problém bude možná s pěknejma holkama. Když ale už jednou nastoupíme cestu sbližování se všema menšinama, musíme jít kupředu a zpátky ni krok! Nejen cikán je chudák utiskovanej i muslim má v naší zemi svoje práva. Jenže tyhle naše xenofóbní baby asi nebudou chtít nosit na hlavách ty černý hadry, aby nepohoršovaly pravověrný. Co potom? Nařídíme zákonem a posílíme policejní hlídky. Hotové, vyřízené.

 

Nakonec tedy budeme všichni šťastní. Celý dny se budeme válet doma, čekat na složenky ze sociálky, v obýváku na ohníčku opíkat sousedovic psa a pětkrát za den sebou mázneme o zem směrem na dálnej východ. Ženský si nebudeme závidět, prachy bude nosit čáp. Klídek, pohoda, žádnej stres. A když bude nejhůř, zavoláme do Brusele: „Hej móre, naval lóve!“ Multikulturní ráj … 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 622,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.