imam
20.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Kolínský imám Sami Abu – Yusuf: „Za obtěžování si polonahé a navoněné ženy mohly samy!“

Sdílejte článek:

EVA VALERIE MAXOVÁ 20|01|2016

Salafistický imám Sami Abu- Yusuf z mešity v Kolíně nad Rýnem obvinil německé ženy, napadené muslimy během Silvestra z toho, že si za útok mužů na ně mohly ony samy. Podrobnosti o tomto přinesl deník The Daily Mail, který přetiskl informace ze stránek Breitbart London. Imáma zpovídala v rozhovoru ruská televize REN, zřejmě ve víře, že se za útoky svých souvěrců veřejně omluví. Omyl!

Muslim, salafista a imám z kolínské mešity si je jistý, že pravda v organizovaném násilí na německých ženách je někde jinde. Jeho drzost nezná mezí, a snad se i domnívá, že mu bude uvěřeno!

To je názor z jedné strany, u muslima podobného ražení se nelze divit. Mě osobně víc zaujala zpráva, že kolínský hrdina ze Silvestra 2015, chorvatský mistr světa v kickboxu Ivan Jurčevič, který neváhal a zasáhl proti arabským agresorům, aby ochránil napadené ženy, byl nedávno zatčen německou policií, údajně proto, že se přidal k občanským hlídkám, které monitorují bezpečí v ulicích Kolína nad Rýnem. Podle policejního šéfa Ericha Rettinhause, na to v Kolíně mají pouze POLICII! Silvestr sice nezvládla, nicméně domobranu v ulicích nikomu trpět nebude! A tak „hrdina Kolína“ musel k výslechu, zatímco pachatelé nechutností a krádeží se smějí a vesele si vegetují v kolínské metropoli.

Ivan, který si uvědomuje závažnost situace, k níž v Německu došlo říká: „Před čtyřmi měsíci jsme tyto lidi vítali otevřenou náručí a takhle se nám odvděčili! Celá jejich pověst je tím zničená, napadali kolemjdoucí, obtěžovali a snažili se znásilnit ženy, házeli petardy do kostelů. Opilí na mol. Bylo to hrozné.“ Ano, to jsou slova silného muže, mistra světa v kickboxu, ne žádného zaujatého islamofoba, který příchozí muslimy od počátku odmítal.

Na druhou stranu tu máme imámův výklad, Sami Abu Yusuf německé ženy nešetří:„Události na Silvestra byly způsobeny vlastními chybami dívek, protože byly z polonahé a používaly parfémy. Není překvapivé, že je muži chtěli napadnout. Takto přilévaly oleje do ohně.“

Jasný doklad drzosti a suverenity islámského představitele. V jeho mešitě Al Tawheed v Kolíně nad Rýnem, kde káže salafisticko-ultrakonzervativní formu sunnitského islámu, zasahovala v roce 2004 protiteroristická policejní jednotka, aby zlikvidovala tajnou síť arabských mudžáhidů. O salafistech německá policie ví, že náborují nové členy z řad uprchlíků, přesto se nic neděje.

Jak uvádí The Daily Mail dosavadní  počet oznámení, stoupl na 809, 521 žen bylo sexuálně obtěžováno ve smyslu osahávání po celém těle i intimních místech, tři ženy v Kolíně byly znásilněny, ostatní oběti byly okradeny, arabskými a severofrickými mladými muslimy, plnými síly, drzosti a pocitu, že mohou cokoli, protože to jsou přece „jen ženy nemuslimsky“.

I kdyby se proimigrační politici zemí, v nichž proběhlo organizované násilí, snažili sebevíc, občany svých zemí, ty myslící a tzv. „islamofobní“ se jim uklidnit nepodaří. Největší zvěrstvo je násilí páchané na slabých, bezbranných, v tomto případě šlo o ženy. Jako oběti se poslední noc roku hodily, otázkou je, zda agrese byla někým hromadně zorganizována, aby vrhla negativní světlo na muslimy jako takové, nebo zda byla po sítích domluvena jako zábavné silvestrovské sexuální veselí muslimů, protože ty „evropské ženy provokují a chtějí s nimi mít sex“. Nakonec, jak řekla herečka Veronika Žilková, je to silný pud přírody. Otázkou je, jak by mluvila, kdyby se obětí sexuální obtěžování stala její vyzývavá dcera, modelka Agáta Hanychová.

Německo má problém, imigrace neprobíhá podle představ. Frau Merkel v poslední době žádná vyhlášení o tom, jak skvěle má integraci běženců pod kontrolou, nevydává. Přiznat chybu a posypat si hlavu popelem, není pro ambiciózní egoistickou dámu v letech nijak jednoduché. Dost možná, že to nebude trvat dlouho a ona sama, iniciátorka hrůzy a běsu, valícího se do Evropy na běženecké vlně, bude sama touto vlnou spláchnuta do propadliště německých dějin.

Zatím je to tak, že se salafistický imám Yusuf vysmívá německé policii a obhajuje, a tím vlastně schvaluje, noční muslimskou agresi, spáchání trestných činů na ženách. Německá policie tohle všechno ví a mlčí. Stále není důvod jednat, cílem společnosti je vysněná „kancléřská“ integrace muslimů. Pochybuji ovšem, že kolínského imáma, salafistu, tohle zajímá. Středem jeho zájmu je pouze islám a džihád, který je třeba v zemi nevěřících dál usilovně vést.

Podobní jedinci jako je imám Yusuf, jsou svou přítomností a jednáním nebezpeční nejen Německu, ale celé Evropě. Proto by měli být nekompromisně z hostitelských zemí vyhoštěni a posazeni do prvního letadla, které míří na Blízký východ, kde mohou kázat svá moudra!

ZDROJ: Eva Valerie Maxová (kráceno)

eva-valerie-maxova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.