Koran-book
25.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Kolik lidí ještě musí zemřít, aby si naši „vůdci“ připustili, že jsme ve válce s islámem?

Sdílejte článek:

MARTIN LEPKA

Další lidské životy byly naprosto zbytečně zmařeny tuto středu v Londýně. Krev obětí není jen na rukou jejich vraha…

Londýn 22.března 2017. Další z řady teroristických útoků motivovaných láskou k Alláhovi. Před deseti či dvaceti lety by se snad jednalo o velkou událost, která zasáhne celý svět. V dnešní době je už jen běžná zprávička, která nás nijak nepřekvapí, protože jsme ji v nejrůznějších podobách slyšeli až příliš často. Scénář je stejný jako vždy, tajné služby o útočníkovi věděly, ale nepovažovali ho za bezprostřední nebezpečí. Přední politici útok „tvrdě“ odsoudí. Nezapomenou nám připomenout, že musíme být silní a nesmíme dovolit, aby tyto útoky rozdělily společnost.

Já se však ptám, kolik krve ještě musí být prolito? Kolik nevinných lidí ještě musí zaplatit tu nejvyšší cenu, aby si tyto karikatury vůdců uvědomily, že jsme ve válce a začali nazývat věci pravými jmény. A není to jen válka s jakýmisi islamisty, stoupenci ISIS, kteří jsou prý jen minoritou a s „mírumilovnou“ muslimskou většinou nemají nic společného. Ne, toto je skutečná válka mezi evropskou civilizací postavenou na křesťanských základech a principech svobody, rovnosti a demokracie, proti kultuře, která se od nepaměti snaží šířit svou pravdu mečem a ohněm a slova jako svoboda neumí ani hláskovat.

Ne každý muslim má doma AK-47 nebo slušnou zásobu výbušnin. Ne každý muslim má potřebu šířit teror. Téměř každý muslim ale v tichosti přihlíží a mlčky souhlasí se zlem, kteří jeho bratři ve víře šíří. Pokud je islám mírumilovné náboženství, přívrženci ISIS mu dělají špatné jméno. Jak je tedy možné, že se nikdo z této údajné většiny neozve. Oni by přece měli být ti, kteří se měli ozvou jako první a budou stát v prvních řadách boje proti islámskému teroru. Oni jsou ti, kteří by si měli zamést před vlastním prahem. Dokud se tohle nestane, není možné nikomu z nich věřit a společné soužití je nemožné.

Nezbývá než doufat, že se najde politik natolik odvážný, který se nebude bát říci nahlas pravdu a místo planých proslovů začne konat. Zastaví neřízenou imigraci a bude tvrdě bojovat proti přívržencům zla, ať už se narodili kdekoliv. Smete ISIS i jeho přívrženci z povrchu zemského. Pak se snad nebudeme muset žít ve strachu, zda se večer vrátíme domů. Situace u nás doma možná není ještě tak vážná, ale pokud nezačneme konat, za pár let můžeme být ve stejné situaci jako naši přátelé na západě. A to už bude pozdě.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
221 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.