Koran-book
25.3.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Kolik lidí ještě musí zemřít, aby si naši „vůdci“ připustili, že jsme ve válce s islámem?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN LEPKA

Další lidské životy byly naprosto zbytečně zmařeny tuto středu v Londýně. Krev obětí není jen na rukou jejich vraha…

Londýn 22.března 2017. Další z řady teroristických útoků motivovaných láskou k Alláhovi. Před deseti či dvaceti lety by se snad jednalo o velkou událost, která zasáhne celý svět. V dnešní době je už jen běžná zprávička, která nás nijak nepřekvapí, protože jsme ji v nejrůznějších podobách slyšeli až příliš často. Scénář je stejný jako vždy, tajné služby o útočníkovi věděly, ale nepovažovali ho za bezprostřední nebezpečí. Přední politici útok „tvrdě“ odsoudí. Nezapomenou nám připomenout, že musíme být silní a nesmíme dovolit, aby tyto útoky rozdělily společnost.

Já se však ptám, kolik krve ještě musí být prolito? Kolik nevinných lidí ještě musí zaplatit tu nejvyšší cenu, aby si tyto karikatury vůdců uvědomily, že jsme ve válce a začali nazývat věci pravými jmény. A není to jen válka s jakýmisi islamisty, stoupenci ISIS, kteří jsou prý jen minoritou a s „mírumilovnou“ muslimskou většinou nemají nic společného. Ne, toto je skutečná válka mezi evropskou civilizací postavenou na křesťanských základech a principech svobody, rovnosti a demokracie, proti kultuře, která se od nepaměti snaží šířit svou pravdu mečem a ohněm a slova jako svoboda neumí ani hláskovat.

Ne každý muslim má doma AK-47 nebo slušnou zásobu výbušnin. Ne každý muslim má potřebu šířit teror. Téměř každý muslim ale v tichosti přihlíží a mlčky souhlasí se zlem, kteří jeho bratři ve víře šíří. Pokud je islám mírumilovné náboženství, přívrženci ISIS mu dělají špatné jméno. Jak je tedy možné, že se nikdo z této údajné většiny neozve. Oni by přece měli být ti, kteří se měli ozvou jako první a budou stát v prvních řadách boje proti islámskému teroru. Oni jsou ti, kteří by si měli zamést před vlastním prahem. Dokud se tohle nestane, není možné nikomu z nich věřit a společné soužití je nemožné.

Nezbývá než doufat, že se najde politik natolik odvážný, který se nebude bát říci nahlas pravdu a místo planých proslovů začne konat. Zastaví neřízenou imigraci a bude tvrdě bojovat proti přívržencům zla, ať už se narodili kdekoliv. Smete ISIS i jeho přívrženci z povrchu zemského. Pak se snad nebudeme muset žít ve strachu, zda se večer vrátíme domů. Situace u nás doma možná není ještě tak vážná, ale pokud nezačneme konat, za pár let můžeme být ve stejné situaci jako naši přátelé na západě. A to už bude pozdě.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 8 033,00 Kč
Vybráno 22.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
221 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.