migrants
7.2.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Kobylky před branami Evropy

Sdílejte článek:

JK

Je zima, spí příroda, mlčí mainstreamová média, spí politici. Jakoby utichly obavy z další migrační vlny, ač někteří odborníci již na podzim varovali, že ta další vlna bude velmi velmi vysoká. Někteří argumentovali globální změnou klimatu a extrémním suchem v Africe, jiní nevěrohodností Turecka. A ano, i jejich důvody jsou reálné, ale jsou také minoritní.

Afričané neumí hospodařit, s ničím, ani s potravinami ani s vodou – jsou tak vychovaní “humanitární pomocí” západních zemí.

Turecký prezident Erdoğan dosáhl všeho, čeho si může diktátor přát. Eliminoval opozici, až na pár Kurdů, kteří kazí idylku policejního státu občasnými atentáty, prakticky nemá vyzyvatele. Jedinou jeho další metou je pak zapsání se do dějin jako Sultán Evropy, které ho čeká po vítězství v brzkém referendu o prezidentském systému. Dohoda s ním má hliněné nohy, již nyní podmáčené hloupostí evropských politiků. A v Turecku čeká až několik milionů migrantů na otevření hranic….

Další příspěvek k obavám jsou slova amerického prezidenta Donalda Trumpa. Zákaz vstupu migrantů z muslimských zemí na území USA a vážně míněná slova o eliminaci Islámského státu nemohou vést k ničemu jinému, než nasměrování islamistů do Evropy.  Evropy čekající, spící.

Trump v tom nezůstane sám, o další eskalaci konfliktů se postarají Kurdové (1).

Afrika decimovaná suchem, islámem (2), západními vojenskými intervencemi zažívá přesto populační boom. Neumí využít své zdroje, nemá osvícené vůdce, je v chaosu a má hlad. Hlad a líbivé třebaže falešné sny. V Lybii dle odhadů čekají další až miliony lidí na cestu za vysněným pohodlným životem. Za životem tak fantaskně vysněným, jež musí záhy narazit na tvrdou realitu a nemohou jednak jinak než jsou zvyklí – brát si sami co chtějí a ne jinak než násilně.

Drtivá část z nich jsou muslimové, převážně nevěřící Evropané jsou pro ně dle islámu jen otroci, povinní jim sloužit. Nelze jinak, tak přikázal Mohammedův Alláh…

V minulých dnech na Maltě proběhlo setkání politiků a znovu se objevily na stole nefunkční kvóty. Ty kvóty, které premiér Sobotka prve odmítl tak stylově, že je přijal jako dobrovolný závazek. Co dohodl nyní? Víme? Nevíme.

Média nás odvážně informovala, že Sobotka nebyl překvapen králíkem k obědu, a že přiletí o den později, kvůli počasí (3).

Ale jen za leden 2017 do Evropy připlulo téměř 7000 migrantů (4), přes nepěkné počasí panující nad Středozemním mořem. Tomu říkám až dobyvatelské odhodlání, na gumovém člunu po moři. Ale ono to riziko zas tak velké není, zvláště když agentura Frontex je “zachraňuje” cca 30 km od pobřeží Libye a vozí s nadstandardní péčí do Itálie (za vydatné pomoci neziskovek).. Ale dokážeme si představit co přinese počasí letní, pro cestování mnohem vhodnější?

Myslím, že Wir Schafen das neplatilo již loni, ale tohle bude katastrofa….

  1.  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/418919-kurdsko-arabske-milicie-zacali-operaciu-na-oslobodenie-rakky/
  2. http://zahranicni.eurozpravy.cz/afrika/181490-tisice-somalcu-prchaji-pred-islamisty-ze-zeme/
  3. https://www.novinky.cz/domaci/428423-sobotka-kvuli-pocasi-v-praze-odklada-odlet-ze-summitu-na-malte.html
  4. http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.php

ZDROJ: BPI

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
88 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.