26.11.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Když sluníčkáři narazí na tvrdou realitu

Sdílejte článek:

DECCOM 26|11|2015

Sluníčkově natěšené Švédsko, vítající a přijímající všechny uprchlíky s otevřenou náručí i peněženkou, vytvářející těmto „před válkou prchajícím ubožákům“ ve své zemi sociální ráj na zemi, zjistilo, že už jich je tolik a mají takové nároky, že by to mohlo v brzké době položit švédské multikulturně socialistické zřízení.

Švédská vláda se tedy tváří v tvář drsné, nikoliv už sluníčkově vyfantazírované realitě rozhodla, že přijímání imigrantů razantně omezí. S tímto oznámením předstoupila před novináře švédská vicepremiérka Asa Romsonová, která se po sdělení této „drsné“ zprávy rozplakala.

vicepremierka

„Budu úplně upřímná, v posledních týdnech jsme stáli před složitým rozhodnutím. Před otázkou připuštění si reality. A dospěla jsem k závěru, že je tohle nejlepší způsob, jak umožnit komunálním politikům skutečně konat,“ řekla viditelně rozrušená Romsonová, která ve vládě sama reprezentuje švédskou Stranu zelených. Dodala, že je to hrozné rozhodnutí.

„Mrzí mě to, ale Švédsko není nadále schopno přijímat žadatele o azyl v takové míře, v jaké to činilo doposud. Prostě už dál nemůžeme,“ doplnil ministryni švédský premiér Stefan Lofven.

Švédsko tedy bude nadále přijímat imigranty jen v takové míře, jak mu to nařizují směrnice Evropské unie a mezinárodní úmluvy. Největší rozdíl tak nastane v tom, že přistěhovalci budou dostávat (namísto trvalého) jen dočasné povolení k pobytu. Vstřícný přistěhovalecký systém Švédska také doposud migrantům garantoval celé spektrum sociálních výhod, o které však teď nově příchozí přijdou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.