volby
17.10.2017
Kategorie: Společnost

Kdy zakážou volby?

Sdílejte článek:

JINDŘICH PILC

Známá průpovídka říká, že kdybyvolby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali. Ale volby mohou něco změnit.

Většina politických stran nechce lidem dovolit referendum o členství v EU, protože lidé by se prý mohli rozhodnout špatně.

Ale pozor! Každé čtyři roky máme volby, ve kterých zatím stále ještě máme možnost rozhodnout se špatně!

Neustále se ukrajují další a další kousky svobody. Často pod záminkou ochrany lidí před jejich vlastním rozhodnutím. Politici se tak k lidem chovají jako k nesvéprávným, nebo jako k nevolníkům zcela odkázaným na rozhodnutí vládců.

Chrání nás před takovými nebezpečenstvími, jako například abychom si nekoupili výrobek pod označením tuzemský rum, který není rum. Zabývají se takovými důležitými věcmi, abychom si nemohli koupit výrobek pod označením pomazánkové máslo, které není máslo.

Stále ještě nás však nechrání před špatným rozhodnutím ve volbách! Jak dlouho ještě to bude trvat a dojde i na volby?

Lehce se svoboda ztrácí a naopak, těžce a s obrovskými oběťmi se získává zpět! Zastavme současný trend likvidování svobody včas, dřív než bude pozdě! Můžeme být svobodnou zemí.

Autor: Jindřich Pilc

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 125,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.