trumpmay
8.12.2017
Kategorie: Společnost

Kdo rozpoutá islámské násilí, Theresa May nebo Trump?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Otázka zní – je lépe islámu ustupovat a být čím dál tím více tolerantní, nebo udělat něco co jim ukáže že se už nehodláme jich bát, a kývnout Izraeli aby prohlásili Jeruzalém hl. městem? Theresa May islámu podkuřuje jak může, sprdne klidně prezidenta USA za to že si dovolil dát na Twitter něco co každý ví, neboli to že islám se pomaloučku polehoučku roztahuje v Evropě, a hlavně v Británii.

Celá britská sněmovna se mohla přetrhnout jak na sjezdu nejvyššího sovětu, kdo nejhorlivěji zakáže Trumpovi přivítat do Británie. A najednou se dozvídáme že zadrželi dva teroristy, pochopitelně muslimy, co jí chtěli oddělat. Jak je to možné, když ona přece tvrdí jako o závod že islám je mírumilovný, to jen Trump je xenofob?

Je to EU kde se staví betonové zátarasy jako by byla válka, že by kulivá Rusku? To je přece největší hrozba, jak stále tvrdí May, a jak tvrdí Macron, Merkel, Juncker……

Pamatuju jak teroristé za Reagana unášeli letadla minimálně jednou za týden, a ve většině případů za tím byl Khaddáfi. Tak mu Reagan vybombardoval sídlo, Khaddáfi se vztekal, v novinách nenechali na Reaganovi nit suchou, Khaddáfi byl oběť, ale únosy letadel pomalu přestaly. Khaddáfi zjihnul, a dokonce časem sekal dobrotu, chránil Evropu před nájezdníky, dokonce svému kámošovi Sarkozymu zacáloval presidentskou kampaň, ten se mu náležitě odměnil, a následky pociťuje EU dodnes.

To znamená že pokud se bude islámu ustupovat a usmívat se na ně a dělat že věříme že se budou integrovat, tak nás budou stále mít za slabochy, tudíž to bude výzva k násilí – na nás. A nebo je tu jiná cesta – dělat jako Trump, který nedbá na to že prý se Palestinci rozzlobí pokud uzná Jeruzalém coby hlavní město Izraele, prý to povede k násilí na Izrael. To je blbost. Palestinci útočí na Izrael jak jen můžou, a ti se úspěšně brání protiraketovým deštníkem. Takže bude stále při starém.

A že ostatní arabský svět se naštve a vyhlásí válku? Egypt, Saúdové, Kuwajt, Jemen….to určitě, ti si to s USA nerozhází, pro své dobro a kapsu. A ostatní? Ti potřebují vidět rozhodnost a silnou pěst. Jinak jsme pro ně srabaři a půjdou po nás. Takže přesto že se budou teď novináři předhánět kdo popíše tu nejdivočejší Apokalypsu, vše zůstane při starém. Akorát v EU si to mladíci vynahradí, protože ta je tak předpodělaná až smrdí.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
86 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.