Kdo profituje z politiky multikulturalismu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIKE 30|01|2015

Všem v Evropě začíná být jasné, že politika multikulturalismu selhala. Kombinace agresivního náboženství, štědrého sociálního systému, nefunkčního trhu práce a zákonů o ochraně menšin vytváří dohromady smrtící koktejl. Z něho pak vychází obrovská horda asociálních a agresivních přistěhovalců, kteří znepříjemňují slušným lidem život. 

Domácí obyvatelstvo se těmto hordám nemůže účinně bránit a zároveň je musí finančně podporovat ze svých daní. Možnost držet zbraně je v Evropě silně omezená. A i kdyby se obránce snažil bránit, může se jednat o nepřiměřenou obranu – v tomhle jsou zákony spíše na straně útočníka. Obzvláště, kdy je obránce „bílý“ a útočník „barevný“. Zároveň mají občané ztíženou možnost „diskriminovat“ vůči asociálům – zakázat jim vstup na svůj majetek (restaurace, zaměstnání, obchod…). Pokud tak udělají, hrozí jim soudy a ošklivá pokuta.

Běžný pracující občan se tak stává paradoxně nejvíce diskriminovaným jedincem ve své vlastní zemi. Musí ze svých daní platit nepřizpůsobivé imigranty (velká část z nich žije na sociálních dávkách), i když mu tito jedinci jenom znepříjemňují život. Taky musí ze svých daní financovat celý státní aparát, který by mu teoreticky měl „pomáhat a chránit ho“, ve skutečnosti ale pomáhá a chrání asociály a běžného občana jenom šikanuje. Mnohé „služby“ státu nemají pro poctivého občana žádnou kladnou, dokonce ani nulovou hodnotu – ale čistě zápornou.

 Řešení problému je teoreticky jednoduché. Navrátit ztracený respekt k soukromému vlastnictví. Žádné dávky pro asociály placené povinně z daní. Žádné zbytečné úřady a neziskovky placené z peněz daňových poplatníků. Taktéž možnost každého občana dělat si se svým majetkem co chce a možnost ho bránit (úplně legalizovat držení zbraní). Každý občan by měl možnost „diskriminovat“ jak uzná za vhodné. A ze svého majetku (restaurace, firmy, obchodu…) by měl možnost vyhodit a zamezit přístup komukoli bez udání důvodu. Soukromí aktéři by neměli tendenci diskriminovat na základě rasy a náboženství ale na základě individuálních charakteristik a chování jedince. Nikdo nevyhodí z obchodu slušně se chovajícího, solventního člověka, jenom by se tím připravil o zisky. Pouze asociálům a lidem, jejich chování by přišlo majitelovi neakceptovatelné, by byli vyhozeni. Tento typ diskriminace je žádoucí – omezuje asociální, nepřizpůsobivé chování, zatímco její zákaz patologické chování pouze povzbuzuje. K těmto reformám ale určitě nedojde. Proč?

 Existuje množství silných mocenských skupin, v jejichž zájmu je udržet současné nastavení imigrační politiky. Mezi ně patří levicové politické strany, státní úřady, neziskové organizace zabývající se sociálními problémy a evropští centralisté. Pojďme se na tyto skupiny podívat podrobněji.

Hands on a globe --- Image by © Royalty-Free/Corbis

Levicové politické strany

 Jak víme, migranti patří k nižším příjmovým skupinám a velká část z nich je nezaměstnaná a závislá na sociální pomoci od státu. Tito lidé tak představují stabilní a spolehlivé voliče levicových stran. Výsledek posledních voleb ve francouzsku v roce 2012 rozhodli právě muslimští voliči. Podle povolebního průzkumu mezi 10 000 francouzskými voliči, neuveřitelných 93% muslimů volilo socialistu Hollandeho. Podle odhadů se posledních voleb zúčastnilo 2 miliony muslimů, z toho 1,7 milionu volilo socialisty. Hollande porazil Sarkozyho rozdílem 1,1 milionu hlasů. Jak vidíme, právě muslimové rozhodli poslední francouzské volby. V Dánsku vyhráli poslední volby v roku 2011 socialisté rozdílem pouhých 8500 hlasů. Podle průzkumu 89,1% dotázaných muslimů by volilo levicové strany.  V Dánsku žije kolem 200 000 muslimů, z toho 100 000 má právo volit. Je tedy jasné, kdo rozhodl poslední dánské volby. Ve Švédsku tvoří muslimové taky homogenní voličský blok – 80-90% z nich sympatizuje s levicovými, nebo zelenými stranami. Důvod proč levicové strany tolik podporují imigraci a multikulturalismus je očividný – jedná se o obyčejný politický kalkul. Jak se počet přistěhovalců bude neustále zvyšovat a vzhledem k tomu, že většina z nich volí levicové strany, bude pro pravicové a konzervativní strany stále těžší vyhrávat budoucí volby.

 Státní úřady a neziskové organizace

 Státní sociální služby pomáhající „potřebným“ dneska zaměstnávají spoustu lidí. Každá byrokratický aparát se přirozeně snaží zvyšovat svoji moc, rozpočet a počet zaměstnanců. Potřebuje k tomu ale záminku. Příliv imigrantů, neschopných se uplatnit na trhu práce, znamená víc lidí zachycených v sociální síti. To znamená vyšší rozpočet, moc a počet zaměstnanců pro různé „pomáhací“ úřady. Taktéž to znamená víc grantů a státních příspěvků pro různé neziskové organizace zabývající se imigrací. Zkrátka díky politice multikulturalismu vznikají nové úřady a dobře placená místa pro privilegované. Samozřejmě tahle byrokracie problémy nikdy nevyřeší, naopak jenom zhorší a větší problémy jí poskytnou záminku pro další růst.

 Evropští centralisté

 Proevropské elity by nejraději viděli Evropu jako jeden velký superstát. V cestě jim stojí obyčejní lidé. Na to aby elity prosadily tuto centralizaci, musí zničit veškerou regionální a národní identitu obyvatel. Imigranti představují v téhle snaze vítanou pomoc. Například Finové si nedokážou moc dobře představit, že by žili v jednom státě s Řeky nebo Portugalci. Řekové si nedovedou představit, že by jim Němci měli diktovat jak žít a jaké mít daně. Integrace do jednoho superstrátu je zatím nemožná. Pokud budou velkou část obyvatel Evropy tvořit imigranti a jejich potomci, kteří nemají žádný vztah k místní kultuře a zvykům, centralizace by mohla být úspěšná.

 Jak vidíme, nestačí pouze vyhrát intelektuální debatu a dokázat, že současné politika multikulturalismu je cestou do pekla. Kariéra, peníze a moc mnoha vlivných lidí závisí na pokračování současné politiky. Proto v nejbližší době rozhodně neočekávejme v Evropě výraznou změnu trendu.

 ZDROJ: Mike

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.