Kdo má na svědomí smrt desítek běženců v odstaveném voze na rakouské dálnici?

Sdílejte článek:

LUDĚK MAZUREK 28|08|2015

Tuto lidskou tragédii nemají na svědomí žádní „xenofobové“ ani „rasisté“, ani žádní odmítači imigrantů. Má ji na svědomí odporný byznys s lidmi a touha po zisku spolu s falešnou pokryteckou humanitou EU.

Co přimělo těch nešťastných údajně cca 50 lidí k tomu, aby se jako sardinky vecpali do uzavřeného nákladového prostoru, kde poté bídně zahynuli strašlivou smrtí nejspíš udušením? Proč to sami dobrovolně udělali a stálo je to život? Někdo si od nich za ilegální převoz vzal peníze a někdo jim řekl, že je převeze někam do nějakého pro ně vysněného „Evropského ráje“, kde už na ně čekají jen samé zářné zítřky. Kdo jim tento nereálný sen nasliboval? Kdo to byl?

Zločinci! Kuplíři s lidským utrpením a strachem. Lháři a podvodníci. Darebáci. Masoví vrazi. Ti to reálně provedli.

4-P201508270568701

Jenže kde se tito vrazi vzali a proč a kdo jim vůbec umožnil uskutečnit takový odporný „vražedný byznys“? Tady platí, že není-li příležitosti, není ani zločinu. Stalo by se tak za okolností, kdy by EU řádně chránila své vnější hranice a kontrolovala jejich přechody? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože takto „naložený“ náklaďák by žádnou takovou kontrolou vůbec nemohl projet a nejspíš by se o to nikdo ani nepokusil. Stalo by se tak, pokud by jakákoli nelegální imigrace byla v zemích EU po právu považována za trestný čin a nelegální imigranti byli obratem z území EU vyhošťováni? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože riskovat životy takovým způsobem by takovém případě bylo úplně nesmyslnou a zcela zbytečnou věcí. Stalo by se tak, pokud by zejména Německo nevyhlásilo a už nějakou dobu nepraktikovalo, že přijme a v rámci jakési falešné humanity všestranně zaopatří na svém území prakticky každého, kdo se sem jakkoli, a tedy i ilegálně, dostane? Ne. S nejvyšší pravděpodobností nestalo, protože v takovém případě by se pokusit o něco takového nikoho nejspíš vůbec ani nenapadlo.

Kdo je tedy svým způsobem také spoluvinen na této lidské tragédii?

V žádném případě to nejsou odmítači bezbřehé ilegální imigrace – tedy ti, kteří dnes mají nepravdivou nálepku „xenofobové, rasisté či náckové“, přestože jimi ve skutečnosti vůbec nejsou a jen nesouhlasí s tímto současným stavem ohrožujícím všechny zúčastněné a vždy a všude před ním varují. Ovšem svůj díl viny zde chtě-nechtě paradoxně nesou nejrůznější sluníčkáři a pseudo-humanisté a pravdoláskaři, kteří svým nerealistickým viděním naprosto otevřeného a zidealizovaného světa pro všechny tuto situaci, ze které vzešel onen hrůzný čin, svým způsobem také umožnili. Cesta do pekel bývá totiž dlážděna dobrými úmysly.

Kolik nebohých lidí ještě takto bude muset zemřít v takové cestě za jejich nereálným sluníčkářským snem pro všechny, než se EU konečně probudí?

ZDROJ: Luděk Mazurek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
53 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.