18.12.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo bude Miss Roma ČR?

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 18|12|2013

Organizátoři soutěže o nejkrásnější Romku ČR mají malinko zamotanou hlavu. V průběžném hlasování na internetu vede zcela suverénně Michala Danielova ze Znojma, která o sobě napsala: „Jsem takova jaka jsem a jsem ze sebou spokojena rada tancim varim uklizim mam rada cisto !!!! taky rada posloucham hudbu atd.“

 

 

Bohužel pro ni však pořadatelé soutěžního klání tento názor nesdílejí a spokojeni s vývojem zřejmě nejsou ani za mák. Ačkoliv je Michala děvče nejen pracovité, společenské a kulturně obohacující, jak vyznívá její soutěžní profil, organizační šotkové jí vítězství evidentně nepřejí. Dokonce kvůli počtu jejich hlasů změnili pravidla již během probíhajícího hlasování a vydali k tomu následující vyjádření pro tisk:

 

„Soutěž Miss Roma Internet postihl stejný osud jako soutěž  Český Slavík. Do čela internetového hlasování vystřelili uživatelé internetu soutěžící, která objektivně favoritkou soutěže krásy není. 

Důvodů může být několik: Protestní hlasy, škodolibost, nepřejícnost, závist či senzacechtivost některých novinářů.  Nejspíše kombinace všech těchto důvodů. 
Veřejnost se ale díky tomu stejně jako v případě soutěže Český Slavík opět rozdělila na dva tábory. 
Jeden tábor zastává názor, že výhra této soutěžící není férová vůči ostatním soutěžícím. 
Druhý tábor pak pevně stojí za názorem, že tuto soutěž vyhrála regulérně. 
A oba tábory mají vlastně pravdu. 
Rozhodli jsme se proto k drobné změně pravidel, která bude vyhovovat oběma táborům. 
Internetové hlasování ukončíme dne 15.1.2014. Tedy přibližně o dva týdny dříve, než bylo v původním plánu. Žádná ze soutěžících nepřijde zkrátka. Tedy ani současná jasná favoritka internetového hlasování Michala Danielová. Ceny pro vítězky zůstávají stejné. 
Následovat pak bude SUPERFINÁLE soutěže, do kterého postoupí 30 dívek vybraných organizátory soutěže, které se mohou těšit na další hodnotné ceny. Vítězka bude určena dle internetového hlasování vybraných dívek.“
Reprofoto: missroma.cz
Reprofoto: missroma.cz
Takže Michala má smůlu. Dostane mobilní telefon a v superfinále ji neuvidíme. Údajně tedy proto,  že Miss Roma je trnem v oku pro majoritu a hlasy pro Danielovou jsou rasistickým útokem na ostatní soutěžící.
Děkujeme tímto pořadatelům za vysvětlení skandálního chování majoritních rasistů, kteří ničí tento bohulibý projekt a těšíme se na pokračování.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2017: *****

Tibor Csillaghy 600,- Kč, Nunn s.r.o. 300,- Kč, Jozef Vaškovič 1350,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivana Petrová 300,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Josef Malý 100,- Kč, Flégl kovovýroba s.r.o. 1000,- Kč, Monika Dobruská 200,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Zdeněk Drozen 1000,- Kč, Jiří Tomáš 500,- Kč, Renata Mejzlíková 150,- Kč, Ladislav Janda 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Vrbková 500,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Luděk Procházka 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zima 50,- Kč

***** Celkem za měsíc: 12 850,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.