18.12.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Kdo bude Miss Roma ČR?

Sdílejte článek:

REDAKCE PP 18|12|2013

Organizátoři soutěže o nejkrásnější Romku ČR mají malinko zamotanou hlavu. V průběžném hlasování na internetu vede zcela suverénně Michala Danielova ze Znojma, která o sobě napsala: “Jsem takova jaka jsem a jsem ze sebou spokojena rada tancim varim uklizim mam rada cisto !!!! taky rada posloucham hudbu atd.”

 

 

Bohužel pro ni však pořadatelé soutěžního klání tento názor nesdílejí a spokojeni s vývojem zřejmě nejsou ani za mák. Ačkoliv je Michala děvče nejen pracovité, společenské a kulturně obohacující, jak vyznívá její soutěžní profil, organizační šotkové jí vítězství evidentně nepřejí. Dokonce kvůli počtu jejich hlasů změnili pravidla již během probíhajícího hlasování a vydali k tomu následující vyjádření pro tisk:

 

“Soutěž Miss Roma Internet postihl stejný osud jako soutěž  Český Slavík. Do čela internetového hlasování vystřelili uživatelé internetu soutěžící, která objektivně favoritkou soutěže krásy není. 

Důvodů může být několik: Protestní hlasy, škodolibost, nepřejícnost, závist či senzacechtivost některých novinářů.  Nejspíše kombinace všech těchto důvodů. 
Veřejnost se ale díky tomu stejně jako v případě soutěže Český Slavík opět rozdělila na dva tábory. 
Jeden tábor zastává názor, že výhra této soutěžící není férová vůči ostatním soutěžícím. 
Druhý tábor pak pevně stojí za názorem, že tuto soutěž vyhrála regulérně. 
A oba tábory mají vlastně pravdu. 
Rozhodli jsme se proto k drobné změně pravidel, která bude vyhovovat oběma táborům. 
Internetové hlasování ukončíme dne 15.1.2014. Tedy přibližně o dva týdny dříve, než bylo v původním plánu. Žádná ze soutěžících nepřijde zkrátka. Tedy ani současná jasná favoritka internetového hlasování Michala Danielová. Ceny pro vítězky zůstávají stejné. 
Následovat pak bude SUPERFINÁLE soutěže, do kterého postoupí 30 dívek vybraných organizátory soutěže, které se mohou těšit na další hodnotné ceny. Vítězka bude určena dle internetového hlasování vybraných dívek.”
Reprofoto: missroma.cz
Reprofoto: missroma.cz
Takže Michala má smůlu. Dostane mobilní telefon a v superfinále ji neuvidíme. Údajně tedy proto,  že Miss Roma je trnem v oku pro majoritu a hlasy pro Danielovou jsou rasistickým útokem na ostatní soutěžící.
Děkujeme tímto pořadatelům za vysvětlení skandálního chování majoritních rasistů, kteří ničí tento bohulibý projekt a těšíme se na pokračování.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2017: *****

Jana Kocourková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 55,55 Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Karel Šindelář 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Jiří Skotnica 300,- Kč, Lubomír Janeček 500,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Jan Traxler 1000,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Miluše Horáková 500,- Kč, Ludovít Acsay 500,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Jiří Fridrich 50,- Kč, Radoslav Richtar 500,- Kč, Ladislav Slanina 250,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 10 088,55 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.