zn
13.11.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Kde hledat rady když vás trápí nemoc nebo potřebujete hubnout?

Sdílejte článek:

(PR) 13|11|2015

Trápí vás nemoc nebo si nevíte rady s tím, co se vám právě děje? Hledáte praktické tipy na to, jak shodit přebytečnou hmotnost nebo jak být zdravější. Každá informace se hodí a víc hlav víc ví. Proto je dobré číst různé zdroje. Dozvíte se mnoho zajímavého a něco se vám bude určitě hodit. A pokud v diskuzi požádáte o radu, určitě se vám dostane odpověď, jakou hledáte. Abyste to všechno ale mohli získat, musíte vědět, kde to hledat. A od toho je tu dnešní článek, který vám s tím pomůže.

Vyhněte se nemoci širokým obloukem

Lepší než řešit, jak se vyléčit z nemoci, je věnovat se prevenci. Na preventivní opatření není nikdy pozdě a hledání rad a chytrých tipů je pouze malá námaha ve srovnání s nemocí. Věnujte proto několik minut a podívejte se na magazín zdraví-nemoc.cz, kde se dozvíte mnoho zajímavého o tom, jak se chránit před útoky bakterií nebo virů. Nezapomínejte na to, že dodržování prevence je mnohdy výrazně levnější a méně náročné než léčení se z nemoci.

Nemůžete najít odpověď? Zeptejte se

Pokud vás trápí problém, o kterém se nemůžete nikde dočíst a ani nikdo ve vašem okolí nezná řešení, případě se jedná o diskrétní problém, který nechcete osobně rozebírat, není nic jednoduššího, než se zeptat v diskuzi. Rady od chytrých lidí nebo podobné zkušenosti se vždycky hodí a diskuze je vynikající možnost, jak se podělit o své problémy nebo jak na ně snadno najít řešení.

I pro ty, kteří chtějí zhubnout

Magazín pomůže i s dietou a najdete zde zajímavé tipy, které vás překvapí svojí jednoduchostí. Příklady, jak zařadit do života více pohybu nebo jak se pomocí několika jednoduchých změn stravovat zdravěji a ztratit snadno nechtěný tuk jsou tu jen a jen pro vás. Za vyzkoušení nic nedáte a pokud se dostaví výsledky, budete rozhodně šťastní. Být hubený totiž není pouze pro vyvolené a všichni z nás můžeme dosáhnout našeho vysněného těla. Nezapomínejte na to, že to jde i zdravě a dodržujte zásady v rozumné míře.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.