15.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Kapitulace před islámisty v přímém přenosu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 15|09|2015

Po útoku šestadvacetiletého Maročana nožem ve vlaku mezi Paříží a Amsterdamem prohlásil francouzský poslanec Pietrasanta, že riziko nebude nikdy nulové. To má pravdu. Ale také by nemuselo být tak vysoké, jak dnes je. Francouzský premiér Valls k tomu prohlásil, že potenciálně nebezpečných teroristů sledují francouzské tajné služby přes tři tisíce.

Takže se dnes a denně dozvídáme, jak je nutné dát větší pravomoci bezpečnostním složkám, jak je dobré a nezbytné aby byla kamera na každém rohu, jak smí stát nahlížet na naše bankovní konta, jak je potřebné umožnit státním orgánům sledovat mobilní telefony a elektronickou komunikaci a to vše v zájmu naší bezpečnosti jako ochrana před terorismem.

isis-21

A nakonec se dozvíme, že to vše stejně vlastně úplně nepomůže. Velké štěstí v podobě vojáků na dovolené zabránilo ještě většímu neštěstí. Terorista měl u sebe slušný arzenál a z rychlovlaku jedoucího 350 km/hod se vyskakuje opravdu dost těžko. Cestující by byli prostě jen ty pověstné sedící kachny na odstřel.

Jsme obráni o naše soukromí a o naši svobodu. Jsme už v rámci mezináboženské tolerance obíráni i o naše staleté zvyklosti a jistoty. A výsledek toho všeho? Že holt s tím terorem musíme žít. Něco mi říká, že nastoupená cesta je prostě špatně.

Není spíš potřeba se ptát proč to ti teroristé dělají, kde čerpají inspiraci a odůvodnění pro své činy? A po zodpovězení těchto základních otázek pak příslušné ideologie postavit na roveň fašismu a podle toho s nimi a jejich vyznavači i zacházet? 

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 003,00 Kč
Vybráno 22.86%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
9 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.