15.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Kapitulace před islámisty v přímém přenosu

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 15|09|2015

Po útoku šestadvacetiletého Maročana nožem ve vlaku mezi Paříží a Amsterdamem prohlásil francouzský poslanec Pietrasanta, že riziko nebude nikdy nulové. To má pravdu. Ale také by nemuselo být tak vysoké, jak dnes je. Francouzský premiér Valls k tomu prohlásil, že potenciálně nebezpečných teroristů sledují francouzské tajné služby přes tři tisíce.

Takže se dnes a denně dozvídáme, jak je nutné dát větší pravomoci bezpečnostním složkám, jak je dobré a nezbytné aby byla kamera na každém rohu, jak smí stát nahlížet na naše bankovní konta, jak je potřebné umožnit státním orgánům sledovat mobilní telefony a elektronickou komunikaci a to vše v zájmu naší bezpečnosti jako ochrana před terorismem.

isis-21

A nakonec se dozvíme, že to vše stejně vlastně úplně nepomůže. Velké štěstí v podobě vojáků na dovolené zabránilo ještě většímu neštěstí. Terorista měl u sebe slušný arzenál a z rychlovlaku jedoucího 350 km/hod se vyskakuje opravdu dost těžko. Cestující by byli prostě jen ty pověstné sedící kachny na odstřel.

Jsme obráni o naše soukromí a o naši svobodu. Jsme už v rámci mezináboženské tolerance obíráni i o naše staleté zvyklosti a jistoty. A výsledek toho všeho? Že holt s tím terorem musíme žít. Něco mi říká, že nastoupená cesta je prostě špatně.

Není spíš potřeba se ptát proč to ti teroristé dělají, kde čerpají inspiraci a odůvodnění pro své činy? A po zodpovězení těchto základních otázek pak příslušné ideologie postavit na roveň fašismu a podle toho s nimi a jejich vyznavači i zacházet? 

ZDROJ: Tomáš Flaška

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.