horror-766261_960_720
26.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Jsem psychicky nemocný, jsem muslim, omluvte mě

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA 26|07|2016

V posledních pár týdnech se nám Evropa mění na bojiště známé zatím jen z oblastí Blízkého východu. Na tom asi není nic divného vzhledem k množství příchozích z této oblasti.

Pamatujete si na to, když do Evropy začal proud uprchlíků ze zemí jako je Sýrie, Afghánistán, Irák a dalších? Bylo nám řečeno, že se jedná o lidi prchající před válkou. Inženýry, lékaře, jaderné fyziky, chemiky atd. A najednou Německo hlásí, že z celkového množství dokázalo zaměstnat necelých šedesát osob. Proč? Protože nemají vzdělání, nechtějí se vzdělávat a to ani v řeči hostitelské země. Místo těch tichých, vděčných a pokorných máme najednou ne tiché, ne pokorné a ne vděčné.

To, na co mnozí upozorňovali, se stalo skutečností. Za poslední víkend byly jen v Německu spáchány čtyři hrůzné činy ve jménu islámu. Pravda, pátek byl netradiční, nejprve se nevědělo o pachateli, pak byli tři, pak to byl obdivovatel Breivika, pak milý chlapec, potom samotář bez kamarádů a léčil se na psychiatrii. Jak se jásalo, že to s islámem nemělo nic společného, ale šlo o obdivovatele Breivika a masových vrahů. No, nakonec se ukázalo, že kamarády měl, ale muslimka, která doznala, že křičel Alláhu Akbar zmizela z médií, nehodila se. Za to se hodil Hussain, který náhodou projížděl kolem a nic takového neslyšel.

To mi dodalo klidu. Ovšem pak muslim zavraždil těhotnou Polku a zranil další dva lidi. V pohodě, byl zamilovaný, to se stává. Jenže za pár hodin na to další muslim chtěl zpestřit lidem noční zážitky a tak se odbouchl s batůžkem plným trhaviny a kovových předmětů před nočním klubem. A zase všichni byli psychicky nemocní, policie je znala. Jako vždy. Kolorit. Byli nemocní, byli policii známí. Nevím, jsem zmaten, ale vždy se opakuje stejný scénář po útocích muslimů. Jednalo se o osamělého jedince, islám nevyznával, byl známý policii a psychicky nemocen. Jako by tato nemoc a nutkání vraždit postihovala jen muslimy.

Pokud někdo podpálí ubytovnu pro migranty, tak je rasista, xenofob, nacista a nedejbože křesťan. Když vraždí muslim, tak to nic s islámem nemá, je nemocný a frustrovaný, byl znám policii, protože předtím měl několik násilných deliktů.

Nemám porozumění pro lidi co pálí ubytovny, co napadají uprchlíky a jak se píše v Bibli; Pamatujte, že sami jste byli cizinci v cizí zemi. Jenomže tady je to. To co se píše v Bibli je o Izraelitech v zemi Egyptské, kde se přizpůsobili zákonům a poměrům dané země. Tohle ovšem migranti z BV nedělají. Naopak vnášejí sem svoje zvyky a tradice a chtějí, aby naše země se přizpůsobily jim. A mnozí je v tom podporují.

V Německu byli odsouzeni manželé za protiimigantské řeči. Jako jeden z důvodů bylo uvedeno, že na FB profilu mají německou vlajku a to značí, že jsou nacionalisté a pravičáci. Zato tureckou vlajkou se v Německu a Rakousku mávat může a je to podle stejných hrdost na svoji kulturu.

Nepřipadá Vám to zvrácené?

ZDROJ: Martin Kavka
martin-kavka
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.