girl12
29.12.2016
Kategorie: Humor

Jsem pohledný muž

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Nádherný mail mi přistál ve schránce. Dojal mě až k slzám. To přeci potěší každé mužské ego. Na to je nutno reagovat.

Předmět: Jsem pohledný muž

Zdravim! Jak je vas den? Me jmeno je Viktoriya.
Jsem 29 let. Jsem svobodna zena. Nemam zadne deti. Mam vysokoskolske vzdelani.
Chci najit nekoho, s kym budeme rozumet navzajem a sdilet nazory.
Chci se setkat verny, spolehlivy, pecovani muze, vest zdravy zivotni styl.
Z tohoto duleziteho doma a pohodli, ocenit vrele vztahy a vzajemne porozumeni. Pripraveno pro rodinu. Nebudu hrat hry. Chci najit seriozni muz, ktery take nebude hrat se mnou.
Muzete mi psat na mou e-mailovou adresu. Pockam na Vaseho dopisu.
Nejlepsi preje Viktoriya.

Zdravím Viktorie.

Já být opravdu muž, nevím jestli pohledný, ale rozhodně já nebýt dívka. Je mi trochu víc, než asi v tvá představa. A i děti mám, ale již odrostlé. Mám hodná žena. Mám diplom z vysokej školy, i dobrou práci. Neremcám a já nehledat nová protějšek. Se svou ženou si rozumět, hodně sportovat, zdravě žít. My oba.

Tvůj mail mě potěšil, na Vánoce si máme všichni dělat radost. Já se cítit polichocen. Ale tvá nabídka musím odmítnout. Já už jedna rodina mám, plná vřelý vztah a porozumění. A všichni se těšíme na Vánoce. My krásné Vánoce a totéž já přát i Tobě.

My doma s naší ženou si nehrát hry. My vzájemně pečliví a ohleduplní. Já být ten nejvyšší, vy to tam u vás asi zovútě načalstvo, a rozhoduji o takových důležitých věcech jako je třeba tvá nabídka, Viktorie. Má žena má pak na starosti ostatní druhotnou agendu, jako dovolené, větší rodinné investice a podobné.

Ty radši nečekat na můj dopis, ani na dopis jiného, kterého ty se určitě snažíš taky nějak podvést. Ty se na mě nezlobit, ale já upřímný. Příště ty bys asi chtěl peníze na cestu. Ty, Valerie, být totiž asi pravděpodobně muž. Ty asi odněkud na východ od nás. Tam máte zřejmě Dědu Mráze. Toho my nechcem. Ani Santa Klause. A už vůbec ne nějaký půlměsíc. My máme Ježíška. Vím, nemáte to tam lehké. Ale to není důvod zkusit někoho klamat. Zkus dělat něco smyslného, ale hlavně poctivého. Třeba se ti povede dát si pod stromeček dar nejhezčí a začít pořádný život.

Krásné svátky přeje Tomáš.

bloger_558

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 246,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.