18.8.2015
Kategorie: Společnost

Jsem heterosexuál, chodím do práce a nikde nepochoduju. Nejsem divnej?

Sdílejte článek:

DAVID VLK 18|08|2015

Někdy přestávám rozumět tomu co je vlastně normální? Nedávno jsem se probudil v noci u telky a na jednom programu tam nějaká paní z USA jedla sádrokarton. Na dalším se vlnily tisíce zmalovaných duhových exhibicionistů v Praze.

Pak jsem to přepnul na ČT 24 a tam se zase jásalo, že EU konečně může půjčit dalších 2241 miliard korun zemi, která jí neumí splatit ty šílené miliardy, které si půjčila dříve a je bankrot a pak se objevila Angela Merkelová a sdělila lidstvu, že už si teda všimla, že Evropa může mít nějaký problém s uprchlíky. No jo oni se ti uprchlíci moc nepromenují po VIP klimatizovaných prostorách, jako Angela. Raději jsem to vypnul, protože jsem začínal o lidstvu a jeho kdysi zdravém  rozumu získávat  určité pochyby a šel spát. Kdoví co bych se ještě dozvěděl a pak nemohl už vůbec usnout.

Ráno jsem se probudil a šel do práce na sedm. To je asi taky divný, protože já pracuji, nejsem v odborech, ani žádné politické straně. Navíc nemám žádnou exekuci a nečerpal jsem nikdy žádné sociální dávky. A kruci když tak o tom přemýšlím ještě jsem spokojeně ženatej a mám tři děcka. A nikdo z těch děcek není gambler ani feťák a ten nejstarší chodí normálně do práce. A když tak o tom přemýšlím ani nikdo z naší rodiny nejí sádrokarton. Pravda jeden strejda z naší rodiny, byl kdysi dávno teta, ale bereme to všichni jak to je a strejda nikde nepochoduje a ani nedemonstruje svoji chirurgicky získanou mužnost. Je to prostě dětmi velmi oblíbený strýček a hotovo.

STREDNITRIDA

Mě vlastně nevadí, že někdo jí sádrokarton anebo dává přednost stejnému pohlaví a je trochu jinej. Jen mi vadí, že nám šedivým, obyčejným lidem to pořád musí někdo cpát před nos na odiv a  jako ti trochu jiní se asi máme cítit My!

Já vím, My ženatí heteráci, co chodíme do práce a peníze strkáme do děcek místo barevných oblečků a zábavy v ulicí evropských velkoměsta, jsme strašně nudní a zastaralí, prostě asi velmi málo sexy. A taky je to nuda, že u nás nejde natočit 1146 pokračování kontroverzního seriálu „Výměna manželek,“ protože jediný konflikt je u nás, kam se pojede na dovču a z toho skandál neuděláte. A taky je asi divný, že se divíme, že naše vlády sedí na zadku a nechávají bez mrknutí oka upalovat věšet a střílet v Africe tisíce lidí, jejichž příbuzní se pak buď utopí  ve Středozemním moři, nebo se rozhodnou, že budou žít u nás doma v Evropě. A tak jsem z toho zmatenej, co je vlastně dnes normální a na které straně je ten zdravý rozum.

Nějak mi, ale ten můj ne-sexy zastaralý mozek pořád avizuje, že těmi úplně nejnormálnějšími lidmi jsou pořád ještě lidé jako já. Nebo se mýlím???

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.