27.9.2015
Kategorie: Společnost

Jiná tvář Německa, kterou „masmédia“ neukazují: Reportáž z obrovského protestu proti imigrantům v Drážďanech

Sdílejte článek:

RED/JORDAN STEVENSON 27|09|2015

Mainstreamová média ukazují nadšené davy Němců, vítající na nádražích a před utečeneckými tábory nově příchozí imigranty. Naprosto řízeně však ignorují akce domácích obyvatel, které naopak proti jejich přílivu velmi hlasitě a v obrovských počtech protestují.

Shromáždění, kterého se zúčastnilo několik desítek tisíc obyčejných Němců, mužů, žen a dětí, v doprovodu i jiných evropských národností, jenž zaplnilo celé centrum města, se konalo 21. září v Drážďanech. Zprávy, o tomto možná kdy největším  veřejném nesouhlasu s protistátní imigrantskou politikou Angely Merkelové, zůstaly naprosto mimo zájem a zpravodajství hlavních německých médií, potažmo i dalších v zemích EU. Asi je to v souladu s novou propagandistickou módou a normou.

Masová média se prý obávají možnosti „nákazy“, kdy s vědomím rozsahu protestů by je mohli lidé začít více podporovat a tyto by pak narůstaly v Německu i  v jiných zemích. Čemu brání se můžete podívat na několika fotografiích z výše zmíněné demonstrace:

dresden5-618x418

Dresden3-618x416

Dresden2-618x464

Nicméně trhliny „migrantské idylky“ se začínají projevovat i na politické scéně. Bavorský vůdce CSU Horst Seehofer, který je rovněž předsedou vlády tohoto státu, řekl že podporuje maďarského premiéra Viktora Orbána v otázce uzavření hranic. V rozhovoru s Ingolstadt Donaukurier, šéf CSU otevřeně kritizoval Merkelovou, když sdělil: „Já bych nepřijal rozhodnutí nechat jen tak přijít uprchlíky z Maďarska do Německa. To byla chyba, která se nesmí být opakovat.“

Nakonec se ještě podívejte na video, které ukazuje scénu na samém konci protestu. Leví, praví, a s policií, překvapenou bezproblémovým chováním  tak velikého davu, demonstranti zpívali jako obrovský sbor národní hymnu. 

Opět se prý vrátí příští týden, neboť všichni zúčastnění jsou si vědomi toho, že to byl populární protest v Drážďanech, který hrál klíčovou roli při pádu poslední destruktivní tyranie, na které se však také podílela Angela Merkelová, staré komunistické diktatury ve východním Německu.

1413808_orig

ZDROJ 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.