jermanova
15.2.2016
Kategorie: Společnost

Jermanová: Nelhala jsem, jen jsem změnila názor!

Sdílejte článek:

COM 15|02|2016

V nedělních OVM se celkem slušně znemožnila první místopředsedkyně Poslanecké sněmovny a místopředsedkyně hnutí ANO Jaroslava Jermanová, když předvedla ve svých zmatených výkladech jak skutečně funguje naplňování předvolebních ideálů a slibů neburešpartaje. 

V plné kráse odhalila „kvality“ lidských zdrojů ANOfertu a ukázala, že, stejně jako její guru, je většina svědků Babišových jen trapná parta politických „byznysmenů“, kteří ucítili šanci jak pod praporem očištění společnosti od zlodějů, korupce a karuselových obchodů urvat kousky z erárního koláče.

Zajímavá pro voliče ANO jistě byla zvláště pasáž o EET, kdy anosoudružka Jermanová tvrdila, že dnes nemá pochybnosti. Jenže před volbami v roce 2013 měla jiný názor. Tehdy například registrační poklady považovala za velkou zátěž pro podnikatele. „Nelhala jsem, jen jsem změnila názor,“ filozofovala Jaruš. 

Je to stejná paní, co pro schválení EET znásilnila jednací řád sněmovny a tatáž paní, co před několika málo lety tvrdila, že registrační pokladny nikam nevedou. Jermanová v Otázkách Václava Moravce totiž také přiznala, že při hlasování skutečně došlo k porušení jednacího řádu sněmovny. Podle jejích slov to ale bylo v pořádku. Argumentem pro Jermanovou byly obstrukce opozice. „Jednací řád přežil svoji dobu a má mnoho děr, které lze využít a zneužít, a v současné době je zneužíván,“ uvedla Jermanová, která považuje stávající jednací řád za nevhodný. Kolik stálo její „prozření“? Znásilní svobodu, znásilní zákony, znásilní celou demokracii. Co ještě budou muset komunisti s estebáky znásilnit, aby je někdo poslal k čertu?

Na sociální síti se jí dostalo poměrně drsného hodnocení: „Tuto dámu si pamatuju ještě z dob, kdy byla členkou ODS. A už tehdy mi přišla notně nablblá, téměř neschopná sesmolit souvislou větu. Dokonce si pamatuju, jak za mnou jednou na sněmu přišla, požádat o podporu a zdůvodňovala to tím, že „my, ženy, přece musíme držet spolu proti těm chlapům“. Na to jsem jí odpověděla, že jestli je to její jediný program, tak je to docela smutný!

Jak je vidět, po jejím vstupu do politiky v dresu ANO se u ní nic podstatného nezměnilo, spíše naopak. Takový matroš Babišovi docela přeju. Myslím, že člověk, který se dokáže obklopit lidmi jako Stropnický, Komárek, Telička nebo Jermanová, zase nebude tak schopný manažer. A blíží se doba, kdy se ukáže, že to není ani schopný politik!“

Pochopí snad tedy konečně voliči Andreje Babiše a jeho politické divize firmy Agrofert, jak si s nimi „někdo“ doslova vytírá zadnici?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 100,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.