xenophobia3
23.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Je velká část našich občanů xenofobní?

Sdílejte článek:

PAVEL ČERNOCKÝ

Jistěže ano… A je na tom něco špatného ? Není! Vysvětlím…

Nejprve verbálně. Mnoho lidí povrchně a mylně vnímá slovo xenofobie, jako výraz pro nenávist a nepřátelství proti všemu cizímu. To ale není pravda. Fobie, přeloženo do češtiny, není nenávist, ale strach, obava z něčeho. My tedy máme (oprávněnou) obavu z přílivu jiných etnik, převážně islámského vyznání.

Proč oprávněně? Protože ten, kdo něco o Islámu ví, už pochopil, že toto náboženství, které dnes už není náboženstvím ale politickou doktrinou a je naprosto neslučitelné s evropskými hodnotami a je přímou hrozbou pro náš kontinent.

Pro zjednodušení začnu u sebe. Nemám vůbec nic proti muslimům a jejich náboženství. Necítím k nim žádnou nenávist, spíše je lituji. Zastávám ale názor, že pokud tu chtějí žít s námi, musí přijmout plně naše zvyklosti a odložit ty svoje. Pokud ne, ať hledají úkryt a pomoc v zemích, které vyznávají stejné náboženství. Pokud bych se já rozhodl žít v Saudské Arábii, musím být připraven na to, že bude nutné akceptovat plně zákony jejich země.

Zastavím se u rétoriky levicových liberálů. Ta je velice podobná u nás i v USA, po presidentských volbách. Liberálové obviňují Trumpa ze stejných hrůz, jak k tomu dochází i u nás. Ten kdo není stoupencem jejich hodnot je automaticky – extrémistický, xenofobní, netolerantní, stupidní, nevzdělaný a tak trochu nacista. Oni mají totiž patent na to jediné, správné myšlení, jediný správný názor.

Tak třeba automaticky předpokládají, že každý, kdo s nimi nesouhlasí, je fanouškem Putina a Ruska. Ovšem zdaleka ne každý, kdo podporuje myšlenky Zemana ohledně migrace, je fanouškem Putinovým. To je přece nesmysl, i mezi odpůrci ilegální migrace je spousta lidí, kteří si žádný příklon k Rusku nepřejí. Tato obvinění padají u nás, v EU i v USA. Říkat, že je Trump nácek, rasista, nepřítel žen a fanda Putina, je absolutní hloupost.

A neonacismus? Další hloupost. Možná je u nás pár stovek vyšinutých fanoušků nacismu, ale to je méně než minorita. Přisuzovat nacistickou orientaci dokonce i Dělnické straně je nesmysl. A latentní rasismus? Další nesmysl. Velké většině Čechů je úplně jedno, jakou barvu kůže mají příchozí. (viz. Vietnamci, Číňané, Kubánci a další). Navykli jsme si posuzovat lidi podle toho jak se chovají a ne podle pleti.

Levicoví liberálové, když jim docházejí rozumné argumenty manipulují fakty všude stejně. Překrucují výroky, nepodloženě obviňují, a často i vysloveně lžou. Oni jenom hledají hůl, kterou by mohli psa bíti…

Vidíme to dnes a denně v naší televizi. Právě velká část našich médii nenápadně podporuje ideu, že každý, kdo není liberál, je automaticky hlupák a darebák. Viděli jsme to i na transparentech anti Trumpovců v USA. Navíc se ukázalo, že to z čeho voliče Trumpa liberálové obviňovali, dělají sami. Konkrétně třeba ty „spontánní demonstrace“ (financované Sorosem) ve velkých městech spojené s ničením majetku. Navíc se prokázalo, že se příznivci Clintonovců a Obamy neštítili manipulace s volebními lístky a celá kampaň Clintonové byla financována z bankovních kruhů, ze Saudské Arábie a pravděpodobně i z odcizených peněz z jejich „dobročinné“ nadace Clintonových. Zdá se, že jsou tito vypečení manželé oba pěkní darebáci a skončí před soudem.

Prakticky nikdo u nás nechce islámské imigranty terorizovat a nebo snad dokonce i topit ve Středozemním moři. Naši občané si jenom přejí, aby byly dodržovány zákony naše i EU. Chcete se milánkové přistěhovat? Hledáte azyl? OK. Podejte si oficiální žádost v kterékoliv zemi mimo EU. Uvidíme… Podporovat nekontrolovanou imigraci se rovná vlastizradě.

Levicoví liberálové se nám snaží vnutit jejich nejvyšší hodnoty- multikuluralismus, toleranci k nepřátelům a tak podobně. Jen si vzpomeňme. Naši vlastní, mladí, komunisté byli ochotni v padesátých letech, ve jménu „ušlechtilé myšlenky“ dopustit devastaci vlastní země. Naši mladí zelení liberálové se snaží, (z hlouposti) o totéž. Dovolíme jim to?

ZDROJ: Pavel Černocký

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.