exi
6.2.2016
Kategorie: Společnost

Je exekutor spojencem slušného člověka?

Sdílejte článek:

JAN ŠINÁGL 06|02|2016

Exekuce chodí už i na exekutory, exekuční firmy jsou v insolvencích. Je tedy exekutor spojencem slušného člověka?

Debata se konala v Evropském centru v Jungmannově ulici v Praze dne 28.1.2016. Účastníci: Robert Pelikán, ministr spravedlnosti ČR, Vladimír Plášil, viceprezident Exekutorské komory ČR (EKČR), Petr Polanský, člen prezidia EKČR,Daniel Hůle, dluhový poradce a terénní pracovník, Člověka v tísni. Celá debata (mé vystoupení od 1:07:15 hod.):

K mým čtyřem otázkám přikládám otřesný dopis Aleše Vébra ministru spravedlnosti Pelikánovi, na který mu nebylo dodnes odpovězeno, a který jsem mu osobně předal?! Otec pana Vébra už zemřel. I na jeho smrti má podíl soudkyně Zlámalová. Zkorumpovaná soudkyně JUDr. Renata Zlámalovásoudí dodnes. Doplňuji též o závažné informace o znovuzvoleném pokladníkovi Mezinárodní unie soudních exekutorů JUDr. Juraji Podkonickém (dřívější předseda EKČR), který byl opět po třech letech nedávno v Madridu zvolen, zástupci 85 zemí, pokladníkem. Je veřejným tajemstvím, že tzv. „staré struktury“ přešly do EKČR a vybudovali z ní velmi výdělečný zločinecký spolek. Dnes se snaží změnit, obávám se, že se mění pouze vizuelně, podstata zůstává stále stejná.

Zajímavé je, že správcem konkursní podstaty v aktuální kauze Lidových domků, je Michal Edl, který v roce 2003 dělal „správce podniku“ Pražskému stavebnímu bytovému družstvu (byl tam dosazen exekutorem JUDr. Jurajem Podkonickým). Tato osoba velmi pravděpodobně tehdy pracovala pro Tykače a Dienstla. Není vyloučeno, že je tomu tak dodnes. Jde o ty samé lidi, kteří tunelují (lépe řečeno vyvádějí z dosahu poškozených věřitelů Petra Smetky (stavebníků H-Systém) jeho majetek).
.
Ke kauze Golf Ještěd rodiny Aleše Vébra. Byl jsem u většiny soudních jednání. To poslední, kdy soudkyně JUDr. Renata Zlámalová se k přijetí úplatku přiznala, patřilo k nezapomenutelným! Trestní oznámení na ni podal Aleš Vébr už 8.11.2006. Pomáhal také zdokumentovat korupci starosty Péti a na MMR – viz kauza ing. arch. Marka Řičáře. Je smutné, když mi ministr spravedlnosti dnes řekne, že nelze nic dělat, protože je věc už promlčena. V době podání TO panem Vébrem jistě promlčena nebyla! Trestné činy soudců takovéto závažnosti a dopadu, by měly být nepromlčitelné a za každý prokázaný trestný čin soudce exemplárně trestán s ohledem na svoji funkci a postavení ve společnosti! Díky „soudkyni“ Zlámalové zemřel otec Aleše Vébra a jeho syn skončil na invalidním vozíku! Podobná mafie zlikvidovala firmu RYBENOR pana Edvarda Stolby z Norska. Také podporoval svoji účastí pana Vébra na soudech a také dodnes čeká na náhradu za ukradenou firmu za cca 400 milionů korun! V kauze má prsty i současný velvyslanec ČR v USA Petr Gandalovič – i proto s jeho jmenováním nebyli Američané zrovna nadšeni.
.
.
Je smutné, když prezident Miloš Zeman v médiích aktuálně vychvaluje eurokomisařku Věru Jourovou a Marka Řičáře označuje za zločince. Proč se asi v něm náhle bere ta potřeba se takto k této kauze po letech veřejně vyjadřovat? Ani on nemůže nevědět a neznat pravdu. Že by začínaly působit mé články i jiných k tomuto tématu, jejichž příjem jako jeden z prvních potvrzuje i hradní mluvčí Ovčáček?
.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 630,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
loading...
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.